آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Microsoft XNA Framework Redistributable برنامه کاربردی است که با استفاده از ان می توانید چارچوب و شرایط مناسبی برای اجرای بازی های مختلف فراهم نمود. با نصب این برنامه سرعت بازی ها افزایش می یابد و بسیاری از بازی هایی که ارور می دهند نیز اجرا می شوند. این برنامه دارای توابعی برای اجرای بازی هایی است که مبتنی بر XNA .Net XNA Framework طراحی و نوشته شده اند. این توابع شامل توابعی کلیدی و کلاس ها و مقادیری است که توسعه دهندگان بازی به واسته XNA Game Studio به آن نیاز پیدا می کنند. با این برنامه طراحان گیم ها زمان کمتری را روی بخش گرافیکی صرف می کند و بیشتر بر روی کدها متمرکز می شود همچنین کمک می کند تا کاربران بازی های خود را بدون هیچ مشکلی اجرا کنند و همانطور هم مشخص است CNa Framework برای اجرای بعضی بازی ها مهم و ضروری می باشد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه برنامه XNA Framework Redistributable را به صورت رایگان و با لینک مستقیم از سایت آرمان دانلود دریافت نمایید.

XNA Framework

XNA Framework : Update July 3, 2016

 

ویژگیهای نرم افزار XNA Framework Redistributable :
–  فراهم نمودن ابزارهای ضروری در اجرای برخی بازی ها
–  شامل کتابخانه ها و توابع مورد نیاز در توسعه بازی
–  صرفه جویی در زمان موردنیاز برای گرافیک بازی، برای بازی ساران

شرکت سازنده: Microsoft
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 6 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

متن انگلیسی

Microsoft XNA Framework Redistributable applications that use NLP can run for the conditions and framework of the different games. With the installation of the program increases the speed of games and a lot of the game that they are also arour. The program has functions for running game that is based on the XNA XNA .Net Framework designed and written. These functions include the key functions and classes and values that the game developers to XNA Game Studio vasth require it. With this program the designers Ltd. are the less time spent on the graphic part and be focused more on the codes also helps users of your game to run without any problems and is known as the time Framework for the implementation of some of the CNa games important and essential.

اشتراک گذاری در