آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Adobe DNG Converter  فرمت هایی مانند Tiff , jpeg جای خود را کم کم به فرمت های raw میدهند چرا که این فرمت بسیار با کیفیت بوده و بسیار مفید برای عکاساین حرفه است . چرا که انعطاف پذیری بالایی دارد و میتوان به راحتی ان را کنترل کرد و همینطور کیفیت بالایی برخوردار است . اما این فرمت مشکل اساسی نیز دارد که باید با کدگذاری انجام شود و برای باز کردن ان باید نرم افزار مخصوصی استفاده کرد اما این نرم افزار این فایل ها را به فرمت dng تبدیل کرده و این مشکل اساسی را برای عکاسان فراهم میکند .در واقع شما با این برنامه میتوانید، فایل های RAW خود را به فرمت DNG تبدیل کنید.

Adobe DNG Converter

Adobe DNG Converter : Update September 20, 2019

 

قابلیت های نرم افزار Adobe DNG Converter :
–  تبدیل فایل های RAW خود را به فرمت DNG
–  برقراری ارتباط بین دوربینهای دیجیتال
–  نگهداری اطلاعات مربوط به Metadata
–  هماهنگی انواع نرم افزارها با این فرمت
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Adobe مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Adobe
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 399.16 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Adobe DNG Converter  |  لینک کمکی

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Adobe DNG Converter Adobe DNG Converter Adobe DNG Converter Adobe DNG Converter

متن انگلیسی

Adobe DNG Converter will help you quickly and easily convert camera-specific raw files to a more universal DNG raw file. Digital Negative was developed to address the lack of an open standard for the proprietary and unique raw files created by each digital camera. DNG allows photographers to archive their raw camera files in a single format for easy cataloging and access in the future. With the format specification freely available, any developer can build software that supports and takes advantage of DNG.

 

اشتراک گذاری در