آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

ChemPlot این نرم افزاری نرم افزاری ساده است و در عین این سادگی بسیار کاربردی برای رسم انواع طرح ها و ساختار های شیمیایی و مولکولی است که دارای محیط کاربری ساده بوده و شما با استفاده از این برنامه می توانید تمامی ساختار های شیمیایی را با استفاده از ابزارهای استاندارد موجود در این نرم افزار نقاشی و طراحی کنید و از قابلیت هایی نظیر کپی و ذخیره طرح ها در این برنامه استفاده کنید.

ChemPlot

ChemPlot : Update February 09, 2019

 

ویژگی های نسخه جدید مرورگر Google Chrome :
_ ایجاد انواع ساختار های مولکول های شیمیایی
_ استفاده از ابزار ساده برای ساخت سازه های پیچیده
_ رابط کاربری ساده همراه با ابزار های استاندارد
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Ing. Marek Dlapa, Ph.D. مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Ing. Marek Dlapa, Ph.D.
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 5.32 + 6.03 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:
1- اقدام به نصب نرم افزار کنید.
2- با استفاده از اطلاعات درون فایل Serial.txt در هنگام نصب و یا پس از نصب نرم افزار را رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

ChemPlot ChemPlot ChemPlot ChemPlot

متن انگلیسی

ChemPlot is a program for drawing chemical schemes. Any chemical scheme can be created using standard tools similar to those in other professional systems. Basic operation, such as copying and saving to file, are supported. The appplication is compatible with Windows 95 or higher.

 

اشتراک گذاری در