آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

این مجموعه ( بانک شماره ) شامل ۱۸ میلیون شماره (عضو تلگرام) و ۷۰ میلیون شماره (کل ایران) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور (همراه اول و ایرانسل) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. این مجموعه شماره های تلگرامی در همه سایت ها با قیمت گزافی به فروش می رسد ولی ما فقط برای رضایت شما این مجموعه را با ...

بازی موبایل » بازی ماجرایی » بازی پازلی و فکری

130 + 154.2 مگابایت

159 بازدید

Hidden City Hidden Object Adventure 1.35.3501 بازی راز سایه ها برای موبایل

Hidden City Hidden Object Adventure یک بازی محبوب و عالی و همینطور بسیار جالب و سرگرم کننده میباشد که این بازی دارای سبک بازی های ماجرایی و همینطور فکری میباشد که میتوانید از این بازی برای تقویت ذهن خودتان استفاده نمایید که این برنامه توسط استدیوی بازی سازی G5 Entertainment طراحی و ساخته شده است که در پلی استور قرار گرفته شده است که با استفاده از این بازی میتوانید که یک سفر هیجان انگیز را تجربه نمایید و بتوانید که اشیای مربوط به شهر های ناشناخته در سرتاسر دنیا را مشاهده نموده و به ماجراجویی بپردازید.

موبایل » بازی موبایل » بازی ماجرایی

90.1 + 538.5 مگابایت

104 بازدید

Crab War 3.20.0 بازی جنگ خرچنگ ها برای موبایل

Crab War یک بازی جدید و سرگرم کننده و همینطور بسیار محبوب میباشد که این بازی دارای سبک بازی های ماجرایی میباشد که توسط استدیوی بازی سازی Appxplore Sdn Bhd طراحی و توسعه داده شده میباشد که در پلی استور قرار داده شده و بیش از میلیون ها بار دانلود را به خودش اختصاص داده است که در این بازی خزنده های غول پیکر و .. به شما حمله کرده اند که شما باید بتوانید به عنوان یک بازیکن در این بازی انتقال خودتان را از این موجودات غول پیکر بگیرید و عملیات مختلفی را انجام بدهید.

بازی موبایل » بازی ماجرایی

32.8 + 60 + 464.8 مگابایت

70 بازدید

Tap Tap Fish AbyssRium 1.23.0 بازی ماجراجویی دریایی برای موبایل

Tap Tap Fish AbyssRium یا بازی محبوب و بسیار عالی و سرگرم کننده و بسیار جالب میباشد که این بازی دارای سبک بازی های شبیه سازی شده و همینطور متاجرایی میباشد که توسط استدیوی بازی سازی Cheetah Games طراحی و ساخته شده است که به صورت رایگان در پلی استور قرار داده شده است که بیش از ۵۰ میلیون بار دانلود را به خودش اختصاص داده است که شما در این بازی سفر دریایی خودتان را شروع نموده و باید بتوانید که در این سفر بسیار آرامش بخش و زیبا بتوانید به هدایت نمودن و همینطور کنترل نمودن کاراکتر اصلی ...

موبایل » بازی موبایل » بازی ماجرایی

103 + 92 مگابایت

283 بازدید

Hidden Hotel 1.1.43 بازی هتل مخفی برای اندروید

Hidden Hotel هتل مخفی یک بازی ماجراجویی بسیار زیبا و همینطور سرگرم کننده میباشد که توسط استدیوی بازی سازی WhaleApp LTD طراحی و ساخته شده است که به صورت رایگان در پلی استور قرار گرفته شده است که شما در این بازی با پازل ها و همینطور معماهای بسیار مرموزی روبرو خواهید بود و میتوانید که برای ماجراجویی بسیار سرگرم کننده وارد یک هتل بسیار قدیمی شوید که در ادامه بیشتر به ویژگی های این بازی بسیار زیبا خواهیم پرداخت.

موبایل » بازی موبایل » بازی ماجرایی

53 + 30 + 96 + 920 مگابایت

89 بازدید

Operate Now Hospital 1.36.2 بازی مدیریت بیمارستان برای موبایل

Operate Now Hospital یک بازی محبوب و همینطور سرگرم کننده میباشد که بسیار جالب بوده و دارای سبک بازی های ماجرایی و شبیه ساز بوده و توسط استدیوی بازی سازی Spil Games طراحی و ساخته شده است که به صورت رایگان در پلی استور قرار داده شده میباشد که تا کنون بیش از ۵ میلیون بار دانلود را به خودش اختصاص داده است و همینطور برای آی او اس نیز ساخته شده میباشد که این بازی برای دوستداران پزشکی و بیمارستان و پرستاری و.. طراحی شده است که شما باید با تیمی که در اختیار دارید به مدیریت بیمارستان بپردازید.