آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

بازی موبایل » بازی استراتژیکی

72.7 + 48 + 164.8 مگابایت

25 بازدید

Viking Village یک بازی بسیار جدید و جالب و همینطور بسیار سرگرم کننده میباشد که این بازی دارای سبک بازی های استراتژیکی میباشد که توسط استدیوی بازی سازی Limitless Fun, LLC برای سیستم عامل های مختلفی طراحی و ساخته شده است که تا کنون بیش از میلیون ها بار دانلود را به خودش اختصاص اده است که این بازی دارای سبک بازی های دفاعی میباشد که در این بازی باید که شوالیه ها بتوانند که به دفاع کردن از دهکده ی وایکینگ ها پرداخته که شما باید که منبع های زیادی را برای زنده ماندن جمع نموده و بتوانید که به ساختن برج های انفجاری پرداخته و جنجگو ها را کنترل نمایید.

Viking Village

Viking Village : Update August 11, 2019

 

Viking Village در این بازی باید که بتوانید به دهکده دشمن حمله نمایید و برای رسیدن به پیروزی آن ها را از بین ببرید! در بازی Viking Village باید تلاش نمایید که همه ی دشمنان قرار گرفته شده را نابود سازید و برای ۲۰ روز زنده بمانید! انجام انواع کارهای متفاوتی مانند ساختن کشتی، دفاع از جان و مال روستاییان، ایجاد امنیت، آموزش روستاییان، جنگجویان و کمانداران برای شرکت در جنگ های بین دهکده ای، ایجاد مزارع، معادن و کاشت درخت برای جمع آوری منابع، پرورش دادن حیوان ها و استفاده از انها در نبردها، از بین بردن دزدان دریایی و به غارت بردن منابع ان ها برای رونق دهکده خود و … در بازی بر عهده شما میباشد.

 

ویژگی های بازی Viking Village :
– پرورش دادن حیوانات در بازی
_ از بین بردن دشمنان خودتان
_ رسیدن به پیروزی های مکرر
_ ایجاد مزارع و همینطور معادن
– گیم پلی سرگرم کننده و اکشن
– گرافیک زیبا و خیره کننده
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی به Viking Village مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 72.7 + 48 + 164.8 مگابایت
مورد نیاز: iOS 10.0 ، Android 4.1
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

در قسمت لینک های دانلود نسخه مطابق با سیستم عامل خود را دانلود کنید.

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط بازی:

Viking Village Viking Village Viking Village Viking Village

متن انگلیسی

Viking Village In this game you have to be able to attack the enemy village and eliminate them to achieve their victory! In Viking Village, try to destroy all the enemies and stay alive for 20 days! Doing different kinds of tasks, such as building a ship, defending the lives and property of villagers, creating security, educating villagers, fighters and archers to engage in village-to-city wars, creating farms, mines and planting trees to raise resources, raise animals and Using them in battles, destroying pirates and looting their resources to boost their village and … are in the game.

اشتراک گذاری در