آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

بازی موبایل » ماشین و موتور سواری

80 + 81 مگابایت

47 بازدید

Ultimate Car Driving Simulator 1.2 یک بازی جالب و همینطور بسیار سرگرم کننده میباشد که دارای سبک بازی های ماشین سواری و همینطور شبیه سازی رانندگی میباشد که این بازی توسط استدیوی بازی سازی Atahan Sir طراحی و ساخته شده است که در پلی استور قرار داده شده است که شما در این بازی میتوانید که با طیف بسیار زیادی از ماشین های مختلف لوکس بتوانید که به ماشین سواری در محیط های مختلفی مانند شهر ها و بیابان و کوه و .. بپدازید و بتوانید که رانندگی بسیار عالی را تحبره نمایید و یکی از بهترین بازی های شبیه سازی رانندگی را دراختیار داشته باشید.

Ultimate Car Driving Simulator

Ultimate Car Driving Simulator : Updated February 25, 2018

 

Ultimate Car Driving Simulator در این بازی رانندگی طیف بسیار زیادی از ایتم ها و قطعه های مختلف به شما این امکان را داده اند تا ماشین تان را سفارشی سازی نموده و ماشین رویایی تان را ساخته و پس از ان با سوار شدنش لذت رانندگی را تجربه نمایید ! نقشه بزرگ و وسیع بازی به شما این امکان را داده است تا به صورت آزادانه به ماشین سواری مشغول بشوید، اگر به دنبال یک بازی شبیه ساز رانندگی و ماشین سواری با حجمی کمتر از ۱۰۰ مگابایت میباشید بدانید که بی شک این بازی با طراحی و ساخت جالب، صداگذاری خوب، کنترلرهای لمسی قابل قبول و به طور کلی ساخت خوبش نظرتان را جلب مینماید؛ آن را امتحان نمایید!

 

ویژگی های نرم افزار Ultimate Car Driving Simulator :
– سفارشی سازی ماشین
_ لذت رانندگی بسیار عالی
_ ماشین سواری آزادانه
_ شبیه سازی رانندگی
_ قرار گیری در محیط ها
– گرافیک زیبا و خیره کننده
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Ultimate Car Driving Simulator مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 80 + 81 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.4
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Ultimate Car Driving Simulator Ultimate Car Driving Simulator Ultimate Car Driving Simulator Ultimate Car Driving Simulator

متن انگلیسی

Ultimate Car Driving Simulator En este juego de conducción de una amplia gama de artículos y piezas, tienes la capacidad de personalizar tu automóvil y hacer el automóvil de tus sueños, ¡y luego experimentar el placer de conducir con tu paseo! El amplio y extenso mapa del juego te ha permitido entrar libremente en el automóvil. Si estás buscando un juego de simulación para conducir y conducir un automóvil con un volumen inferior a 100 MB, sabrás que este juego está diseñado y construido sin dudas. Curiosamente, un buen sonido, controladores táctiles decentes y, en general, lo hacen quedar bien; ¡pruébalo!.

اشتراک گذاری در