آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

بازی موبایل » بازی اکشن

25 + 131 + 198 مگابایت

4 بازدید

Glasswinged Ascension 1.5 این بازی یک بازی بسیار جدید و همینطور فوق العاده زیبا میباشد که این بازی دارای سبک اکشن میباشد که توسط استدیوی بازی سازی Red Spot Sylphina طراحی و ساخته شده است و در گوگل پلی نیز با قیمت نزدیک بر ۳ دلار منتشر شده است که در این بازی زیبای اکشن شما در نقش شخصیت اصلی قرار گرفته و باید بازی را به دست گرفته و باید در این بازی به ماجراجویی پرداخته تا بتوانید که به کشف کردن حقایق بپردازید که در این برنامه شما به یک اسلحه ای مجهز هستید که با استفاده از آن میتوانید که دشمنان خود را از بین ببرید.

Glasswinged Ascension

Glasswinged Ascension : Updated January 29, 2017

Glasswinged Ascension با استفاده از این بازی که شما به صورت یک اسلحه ی مجهز در نقش اصلی در این بازی شرکت میکنید باید دشمنانی که روبروی شما قرار گرفته اند را از بین برده و در این ماجرا شما تنها نیستید و با استفاده از دوست خود که در همه ی این ماجرا جویی ها در کنار شما میباشد ازتباط برقرار گرفته و برای حوادثی که قرار است با آنها روبرو شوید صحبت میکند که برای اینکه بتوانید مراحل بازی را جلو ببرید بهتر است که به زبان انگلیسی مسلط باشید که اگر هم مسلط نباشید مشکلی پیش نمیایید امادر صورت تسلط به زبان English می تواند باعث شود تا بتوانید ماموریت ها را با سرعت بیشتری پشت سر بگذارید! ماجراجویی شما در محیطی دو بعدی صورت می پذیرد که برای پیشروی باید انواع کارهای مختلف نظیر پریدن از روی موانع، پایین رفتن از پله ها، باز کردن درهای فلزی و … را انجام دهید! اگر از علاقه مندان به بازیهای اکشن هستید بدون شک Glasswinged Ascension نظرتان را جلب می کند.

ویژگی های بازی Glasswinged Ascension :
_ انواع ماموریت های مختلف برای پیش بردن
_ دکمه های لمسی عالی برای هدایت کارکتر
_ نمایش اطلاعات دقیق اسلحه، خون و دیگر موارد
_ گرافیک اچ دی با طراحی عالی محیط
_ صداگذاری فوق العاده و هیجان انگیز
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی به Guns of Boom Online Shooter مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: 2.49 دلار (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 25 + 131 + 198 مگابایت
مورد نیاز: iOS 6.0 ، Android 5
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

در قسمت لینک های دانلود نسخه مطابق با سیستم عامل خود را دانلود کنید.

آموزش نصب دستگاه های اندروید:

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب نمایید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی com.RedSpotSylphina.GlasswingedAscension را در مسیر Android/obb کپی کنید.

– بازی را اجرا کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Glasswinged Ascension Glasswinged Ascension Glasswinged Ascension Glasswinged Ascension

متن انگلیسی

Glasswinged Ascension using this game you as a weapon of well – equipped in the main role in this game you should participate in front of your enemies, and you are not alone in this affair , using his friend in all of this adventure in the on your side and for the events , which is scheduled to face the speaking with them to be able to take the game steps forward in English, that if you don’t control at nine face a problem but, in fluent in English language can cause you can missions more quickly behind ! your adventure in the next two to advance to a variety of different things like jumping over obstacles , going down the stairs , singleOpen metal doors and … do ! If interested in action Games are undoubtedly Glasswinged Ascension how .

اشتراک گذاری در