آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

این مجموعه ( بانک شماره ) شامل ۱۸ میلیون شماره (عضو تلگرام) و ۷۰ میلیون شماره (کل ایران) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور (همراه اول و ایرانسل) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. این مجموعه شماره های تلگرامی در همه سایت ها با قیمت گزافی به فروش می رسد ولی ما فقط برای رضایت شما این مجموعه را با ...

موبایل » شخصی سازی » برنامه موبایل

3.73 مگابایت

72 بازدید

AUG Launcher 3.7.1 لانچر پر امکانات برای اندروید

AUG Launcher این برنامه یک لانچر بسیار عالی و همینطور حرفه ای میباشد که دارای امکانات فراوانی بوده و همینطور امکان شخصی سازی در آن بسیار بالا میباشد که توسط استدیوی برنامه سازی G_K_R طراحی و ساخته شده است که در مارکت گوگل قرار داده شده است که سیستم شخصی سازی قرار داده شده در این برنامه ی کاربردی کمک نموده تا بتوانید به صورت نا محدود به برنامه ها و همینطور میانبر های آن دسترسی داشته باشید که دیگر نیازی به برنامه ها جانبی نخواهید داشت و میتوانید که میانبرها را با حالات متفاوت ایجاد کنید.

موبایل » شخصی سازی » برنامه موبایل

34 + 86 مگابایت

317 بازدید

iGap 2.1.4 پیام رسان آی گپ برای موبایل

iGap یک پیام رسان ایرانی بسیار محبوب و امن میباشد که توسط شرکت برنامه نویسی RooyeKhat Media طراحی و توسعه یافته است که در پلی استور قرار داده شده است و همینطور برای ایتونز نیز منتشر شده میباشد که با استفاده از این برنامه میتوانید که به اسانی هر چه تمام و با بالاترین سرعت ممکن با دوستان خودتان به برقرار نمودن ارتباط و رد و بدل نمودن اطلاعات پرداخته که یکی از مهم ترین دلیل ها برای استفاده نمودن از این برنامه امنیت بسیار بالای آن میباشد به این صورت که توسعه دهنده های این برنامه برای فرد نفودگر ...

موبایل » شخصی سازی » برنامه موبایل

5.39 + 41.7 مگابایت

304 بازدید

Tasker 5.9.3 اپلیکیشن شخصی سازی امکانات برای موبایل

Tasker یکی از برنامه های قدرتمند میباشد که بسیار جالب بوده که از این برنامه برای شخصی سازی استفاده میشود که میتوانید با این برنامه به ایجاد کردن پروفایل های شخصی پرداخته که این برنامه به عنوان ابزار همه فن حریف شخصی معروف میباشد ک با استفاده از این برنامه میتوانید که پروفایل های اختصاصی ایجاد کرده و بتوانید به متحول ساختن دستگاه خود پرداخته و میتوانید که گوشی خود را طوری تنظیم کنید که از یک ساعت تا ساعت مشخص بتوانید که گوشی خودتان را به صورت خودکار به حالت بی صدا در بیاورید.

موبایل » برنامه کاربردی » شخصی سازی

14.9 مگابایت

93 بازدید

POCO Launcher 2.7.4.5 لانچر پیشرفته پوکو برای اندروید

POCO Launcher یک لانچر پیشرفته و بسیار زیبا میباشد که توسط شرکت برنامه سازی بسیار بزرگ Xiaomi Inc طراحی و ساخته شده است که در پلی استور قرار گرفته شده اتست که این بنرامه با در اختیار داشتن یک محیط بسیار فوق العاده و همینطور جذاب و در عین حال ساده کمک نموده تا بتوانید به آسانی هر چه بیشتر دستگاه خودتان را مدیریت نموده و بتوانید که یکی از زیبا ترین دستگاه های اندرویدی را در اختیار داشته باشید.

موبایل » شخصی سازی » برنامه موبایل

16.9 مگابایت

91 بازدید

Themes for Huawei & Honor 15.1.36_r1 مجموعه تم هواوی برای اندروید

Themes for Huawei & Honor این برنامه ی کاربردی شامل مجموعه تم های هوآوی میباشد که توسط تیم برنامه سازی gmanrainy by Team MT طراحی و توسعه داده شده است که در پلی استور قرار گرفته شده است که مجموعه امکانات قرار گرفته شده در این برنامه به شما کمک نموده تا بتوانید به راحتی هر چه بیشتر به تم های مختلف دسترسی داشته و بتوانید که محیط دستگاه مورد نظر خودتان را به صورت بسیار خاصی دگرگون کنید.