آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

موبایل » بازی موبایل

69 + 69 مگابایت

404 بازدید

Goblins Shop 1.4.7 یک بازی شبیه سازی بسیا رعالی میباشد که توسط استدیوی بازی سازی CYCLOPS طراحی و ساخته شده است که در پلی استور قرار گرفته شده است که در این بازی بازیکن یک مغازه همراه با ماجراهای مختلفی روبرو میباشد که باید بتواند به مدیریت کردن پرداخته که این بازیکن گرفتار نوعی جنون بوده که توسط انسان ها مورد آزار و اذیت قرار گرفته شده است که شما باید بتواند که به مبارزه با هیولاهای مختلف با استفاده از سلاح ها و زره های متفاوت بپردازد.

Goblins Shop

Goblins Shop : Updated January 03, 2019

 

Goblins Shop در این بازی بسیار عالی در طی هر ماجراجویی، ممکن میباشد تا بازیکن با سربازان انفجاری ضد حمله برخورد نماید ، بنابراین ضروری میباشد تا که تجهیزات بهتر را برای مشتریان طراحی سازد و مشتریان می توانند انسان ها را به طور موثر تر بکشند. هدف نهایی این میباشد تا که به قلعه انسان ها حمله نموده و در پایان به پیروزی دست پیدا نمایند.

 

ویژگی های بازی Goblins Shop :
_ بیش از ۱۰۰ مورد برای ساخت
_ هیولا های مختلف برای بازیکن
_ درخت مهارت برای بازیکن
_ سیستم استعداد تصادفی از هیولا
_ رویدادهای تصادفی و ماموریت های ماجراجویی
_ ۴۴ منطقه برای ماجراجویی
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی به Goblins Shop مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود Goblins Shop اندروید | لینک کمکی
دانلود نسخه مود Goblins Shop اندروید | لینک کمکی

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 69 + 69 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.0.3
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط بازی:

Goblins Shop Goblins Shop Goblins Shop Goblins Shop

متن انگلیسی

Goblins Shop A highly addictive simulation game developed and developed by the CYCLOPS arcade development studio, which has been featured in the PlayStation Store, where a player has a store with various adventures that must be able to manage the player that caught up with. A kind of madness that has been harassed by humans, and you must be able to fight against different monsters using different weapons and armor.

اشتراک گذاری در