آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Recover Deleted All Files Photos and Contacts یک برنامه ی کاربردی بسیار عالی میباشد که برای ریکاوری کردن فایل و مخاطب استفاده میشود که این برنامه توسط استدیوی برنامه سازی Creative Tools App طراحی و توسعه داده شده است که در مارکت گوگل قرار گرفته شده است که این بنرامه از یک کد نویسی اختصاصی بهره مند میباشد که به شما کمک نموده تا بتوانید بهترین راه ممکن را برای بازیابی کردن هر نوع فایل حذف شده از حافظه ی دستگاه خودتان ، در اختیار داشته باشید.

Recover Deleted All Files Photos and Contacts

Recover Deleted All Files Photos and Contacts : Update May 27, 2019

 

Recover Deleted All Files Photos and Contacts یکی از اصلی ترین ویژگی هایی که تیم توسعه دهنده به آن اشاره نموده میباشد عدم نیاز به نسخه پشتیبان برای بازیابی اطلاعات بوده است که چنین قابلیتی در کمتر نرم افزاری دیده می شود. شاید بتوان نقطه قوت اپ فوق را در ریکاوری مخاطبین حذف شده در نظر گرفت که حتی در صورت ریست فکتوری شدن حافظه کمک می کند تا به لیستی از مخاطبینتان دسترسی کامل داشته باشید.

 

ویژگی های نرم افزار Recover Deleted All Files Photos and Contacts :
_ بازیابی انواع فایل ها، تصاویر، فیلم ها، مخاطبین و …
_ سرعت بسیار بالا در اسکن حافظه و بازیابی اطلاعات از دست رفته
_ نیاز نبودن به هیچ گونه اطلاعات از پیش ذخیره شده
_ امکان تهیه نسخه پشتیبان اطلاعات و ذخیره آن در اس دی کارت
_ امکان اشتراک گذاری متد پشتیبان گیری خود با دوستانتان!
_ نبود هیچ گونه پیچیدگی در مراحل بازگردانی اطلاعات
_ دو حالت مختلف در اسکن عمیق و سریع
_ توانایی بازگردانی تنها فایل های مورد علاقه خود
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Recover Deleted All Files Photos and Contacts مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 12 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.0.3
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Recover Deleted All Files Photos and Contacts Recover Deleted All Files Photos and Contacts Recover Deleted All Files Photos and Contacts Recover Deleted All Files Photos and Contacts

متن انگلیسی

Recover Deleted All Files Photos and Contacts An excellent application that is used to recover the file and the audience, developed and developed by the Creative Tools App Development Studio, which has been featured on the Google market, which benefits from a proprietary code-encoding. Which helps you to get the best possible way to recover any deleted files from your device’s memory.

اشتراک گذاری در