آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

MyMCI یک برنامه ی فوق العاده و بسیار عالی میباشد که میتوانید برای دسترسی داشتن به خدمات همراه اول بهره داشته باشید که توسط استدیوی برنامه سازی hamisystemsharif طراحی و ساخته شده است که در مارکت گوگل قرار گرفته شده است که این برنامه به مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول اجازه داده است تا بتوانند به آسانی هر چه بیشتر و بدون هر نوع پیچیدگی به لیستی از خدمان دسترسی داشته باشند که میتوان به شارژ نمودن سیم کارت و پرداخت نمودن قبوض خط ثابت اشاره نمود.

MyMCI

MyMCI : Update October 14, 2019

 

MyMCI در این برنامه ی کاربرد یبرای فعال نمودن بسته های اینترنتی دیگر نیازی به وارد نمودن کد های ussd نبوده است و می توانید در چند لحظه به لیستی کامل از بسته های اینترنتی با تفکیک مدت زمان اعتبارشان دسترسی بسیار دقیقی را داشته باشید. میزان مانده بسته های اینترنتی و ترکیبی را مشاهده نمایید و طرح های مختلف و بسیار زیادی را برای خود و یا دوستانتان فعال سازید.

 

ویژگی های نرم افزار MyMCI :
_ خرید شارژ بدون نیاز مراجعه به نمایندگی ها
_ حذف و یا وصل پیامک های تبلیغاتی
_ غیر فعال سازی خدمات مبتنی بر محتوا
_ سرویس عدم چاپ قبوض کاغذی
_ فعال سازی سرویس آوای انتظار
_ انتقال اعتبار دائمی به اعتباری
_ دسترسی به بسته های تخفیفی مکالمه
_ مشاهده لیستی از ریز مکالمات
_ گزارش دقیق میزان مصرف اینترنت
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به MyMCI مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 15.3 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.1
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود MyMCI اندروید | لینک کمکی

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

MyMCI MyMCI MyMCI MyMCI

متن انگلیسی

MyMCI It’s a fantastic and exciting program that you can use to access the first-generation services developed by the hamisystemsharif design studio, which is located on the Google Marketplace, which is intended for regular subscriber and pay-as-you-go customers They are allowed to access the list of ezines as easily as possible without any kind of complexity, which can be used to charge a SIM card and pay a fixed line bills..

اشتراک گذاری در