آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

موبایل » بازی موبایل

52 + 50 مگابایت

408 بازدید

Splash Cars 1.5.09 بازی ماشین های رنگ پاش یک بازی جدید و بسیار عالی میباشد که دارای سبک بازی های ماشین سواری بوده و توسط استدیوی بازی سازی Craneballs طراحی و ساخته شده است که در پلی استور قرار گرفته شده است که در این بازی همه ی دنیا رنگ خاکستری را به خودش گرفته است که شما از این رنگ خسته شده اید که باید بتوانید بر روی ماشین رنگ پاش خودتان سوار شده و بتوانید به دور زد همه ی شهر پرداخته و همه جا را رنگ آمیزی نمایید که میتوان به خانه ها و درخت ها و دیوار و .. اشاره نمود.

Splash Cars

Splash Cars : Updated September 08, 2018

 

Splash Cars در این بازی مردم از اینکار شما استقبال مینمایند اما پلیس هیچ وقت از کسانی که نظم شهر را برهم بزنند خوششان نیامده که. به همین علت ماشین پلیس مدام در حال تعقیب شما میباشد تا شاید بتواند دستگیرتان نماید . نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که بنزین ماشین شما مدام در حال تمام شدن میباشد و برای اینکه با کمبود بنزین روبرو نشوید باید به سمت جایگاه های بنزین که در بازی نشان داده میشوند بروید.

 

ویژگی های بازی Splash Cars :
_ به خاطر آزادی بیان به مسابقه بپردازید
_ سبک خود را از میان تعدادی اتومبیل رنگ‌پاش انتخاب کنید
_ در محله جدید و همیشه در حال رشد چالش هنری برپا کنید
_ از آیتم‌های قدرتی برای نابودی پلیس‌ها و افزایش اندازه اتومبیل خود استفاده کنید
_ خدمتکاران عمومی را تبدیل کنید تا به شما کمک کنند
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی به Splash Cars مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود Splash Cars اندروید | لینک کمکی
دانلود نسخه مود Splash Cars اندروید | لینک کمکی

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 52 + 50 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.0
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط بازی:

Splash Cars Splash Cars Splash Cars Splash Cars

متن انگلیسی

Splash Cars The game is a new and exciting game featuring a car-riding style and is designed and developed by the Craneballs’ Playing Studio, which is located in the PlayStation, which in this game all over the world has a gray color She has taken herself that you are tired of this color, which you should be able to mount on your spray machine and you can circle around the city and paint everywhere that can be made of houses, trees and walls cited.

اشتراک گذاری در