آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

Locale 6.3.9 یک برنامه ی کاربدری بسیا رعالی و همینطور حرهفه ای میباشد که نحوه ی عملکرد این برنامه به این صورت میباشد که با وارد نمودن محل مورد نظر یا محل کار در نقشه و تنظیم نمودن آن میتوانید که بلافاصله وارد محل کار شده و بتوانید که دستگاه خودتان را به صورت اتوماتیک تنظیمات مورد نظر ی را که شما وارد نموده اید را اعمال میکند که نخوه ی استفاده از این بنرامه بسیار ساده بوده که در ادامه بیشتر به ویژگی های آن میپردازیم.

Locale

Locale : Updated September 04, 2018

 

Locale در این برنامه میتوانید که تنظیمات متفاوتی را مانند حالت سکوت، یا روشن کردن وای فای و بسیاری دیگر را به راحتی انجام بدهد به این صورت که شما فقط کافی میباشد تا برنامه را نصب نموده و بعد از وارد کردن تنظیمات انرا فراموش کنید، برنامه همه ی کارها را بدون نیاز به شما انجام میدهد.

 

ویژگی های نرم افزار Locale :
_ دارای شرایط خاص داخلی برای باتری، تقویم، تماس گیرنده، شارژر، مکان، حرکت، گرایش و زمان
_ دارای تنظیمات داخلی برای بلوتوث، نمایش روشنایی، نمایش خواب، آهنگ زنگ، میانبر، حجم صدا، تصویر زمینه، وای فای
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Locale مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود Locale اندروید | لینک کمکی

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 2 مگابایت
مورد نیاز: Android 2.3
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Locale Locale Locale Locale

متن انگلیسی

Locale It’s a very worn-out program that works like this: By entering a location or a work location on the map, you can immediately log into the workplace and be able to locate your device Automatically adjusts the settings you have entered, which makes it easy to use this feature, and we’ll continue to focus on the features.

اشتراک گذاری در