آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

۳D Earth Pro Weather Forecast Radar & Alerts UK یک برنامه ی هواشناسی گرافیکی به صورت سه بعدی میباشد که توسط استدیوی برنامه سازی ۳D Earth – Weather Forecast App طراحی و توسعه داده شده است که در مارکت گوگل قرار داده شده است که با استفاده از یک تکنولوژی جدید کمک نموده تا بتوانید یکنمای بسیار زیبا را از کره ی زمین مشاهده نموده و بتوانید که آب و هوای شهر های مربوط به سرتا سر جهان را مشاهده نموده که از ویژگی های این برنامه میتوان به سیستم پیش بینی شرایط جوی تا ۱۵ روز آینده اشاره کرد.

3D Earth Pro Weather Forecast Radar & Alerts UK

۳D Earth Pro Weather Forecast Radar & Alerts UK : Update October 2, 2019

 

۳D Earth Pro Weather Forecast Radar & Alerts UK در این برنامه ی کاربردی وجود نقشه های هواشناسی قرار داده شده دما، میزان وزش باد، جزر و مد و … را نشان داده است که این برنامه بسیار عالی میباشد و بر عکس سایر زیادی از اپ ها که فقط اجازه دسترسی به مشاهده شرایط یک نقطه را می دهند، این نرم افزار با داشتن یک سیستم ناوبری ساده کمک می نماید تا در هر زمانی شرایط آب و هوایی دیگر نقاط را مشاهده کنید.

 

ویژگی های نرم افزار ۳D Earth Pro Weather Forecast Radar & Alerts UK :
_ نمایش یک نمای زیبا و جادویی از کره زمین
_ گرافیک خیره کننده هنگام نمایش شرایط آب و هوایی
_ پیش بینی دقیق آب و هوا تا پانزده روز آینده
_ دسترسی به پیش بینی های هوشمندانه ساعتی
_ نقشه های هواشناسی شامل وزش باد، دما، باران، برف، جزر و مد و …
_ دریافت هشدار های آب و هوایی هنگام نزدیک شدن توده های خطرناک
_ دسترسی به شرایط آب و هوایی نقاط مختلف سراسر جهان
_ زمان در دو قالب ۱۲ و ۲۴ ساعته تصویر زمینه متحرک افسانه ای
_ مشاهده نمودن ساده زمان طلوع و غروب خورشید
_ به اشتراک گذاری بسیار راحت اطلاعات با دوستان خود
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به ۳D Earth Pro Weather Forecast Radar & Alerts UK مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: 4.99 دلار (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 43 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.1
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

3D Earth Pro Weather Forecast Radar & Alerts UK 3D Earth Pro Weather Forecast Radar & Alerts UK 3D Earth Pro Weather Forecast Radar & Alerts UK 3D Earth Pro Weather Forecast Radar & Alerts UK

متن انگلیسی

3D Earth Pro Weather Forecast Radar & Alerts UK A three-dimensional 3D graphic weather app developed and developed by the 3D Weather Programmer’s Weather Forecast App, developed by Google’s marketplace, which has been developed with the help of a new technology, so you can create a beautiful storyline. Watching Earth from the globe and seeing the weather in the cities around the world, the features of this program can be pointed out to the weather forecast system for the next 15 days.

اشتراک گذاری در