آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

موبایل » برنامه کاربردی » برنامه موبایل

4.59 مگابایت

22 بازدید

HEBF Optimizer یک برنامه ای بسیار عالی و بسیار بی نظیر میباشد که میتوانید برای بهینه سازی باتری دستگاه های اندرویدی استفاده کنید که این برنامه توسط استدیوی برنامه سازی Android VIP طراحی و ساخته شده است که در پلی استور قرار داده شده است که این برنامه ی کاربردی با هدف تمرکز داشتن بر عملکرد باتری سعی میکند که استفاده از آن را به صورت بسیار ویژه بهینه نموده و شما بتوانید که زمان بسیار زیادی از باتری خودتان استفاده کنید که امکانات زیادی در این برنامه قرار داده شده میباشد که میتوان به پروفایل های مختلف اشاره کرد.

HEBF Optimizer

HEBF Optimizer : Update December 29, 2019

 

HEBF Optimizer پروفایل های قرار داده شده در این برنامه دارای اطلاعات متفاوتی میباشند که مناسب با شرایط خود میتوانید که از هر کدام از آنها بهره کافی را داشته باشید . بهتر است بدانید که توانایی های این نرم افزار تنها به بهینه سازی باتری ختم نخواهد شد، جعبه ابزار قرار داده شده کمک می نماید تا هر بخشید را از فایل های اضافی پاک نمایید و سرعت اسمارت فونتان را به میزان قابل توجهی زیاد سازید.

 

ویژگی های نرم افزار HEBF Optimizer :
– بهینه سازی باتری های اندروید
_ وجود پروفایل های مختلف و زیاد
_ استفاده ی بسیار ساده و راحت
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به HEBF Optimizer مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: 0.99 دلار (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 4.59 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.1
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود HEBF Optimizer اندروید | لینک کمکی

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

HEBF Optimizer HEBF Optimizer HEBF Optimizer HEBF Optimizer

متن انگلیسی

HEBF Optimizer A great and unique app that you can use to optimize the battery of Android devices designed and developed by the Android VIP Design Studio, which is placed on the PlayStation. This application is aimed at The focus on battery performance tries to optimize its use, and you can take a lot of battery life that has many features in this app that can be referenced to various profiles.

اشتراک گذاری در