آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

Measure Distance Map 1.32 یک برنامه ای خاص و همینطور بی نظیر میباشد که میتوانید برای اندازه گرفتن مساحت و همینطور فاصله های بین دو نقطه استفاده کنید که این برنامه توسط Have a nice day طراحی و ساخته شده است که برای استفاده از این برنامه فقط کافی میباشد که نقشه ی دلخواه مورد نظر خودتان را فراخوانی نموده و سپس بتوانید که فاصله ی بین دو نقطه را اندازه گیری نموده که اندازه گیری ها در این بنرامه بسیار هوشمند میباشد و با اسفتاده از نقشه ها در حالت گوناگون استفاده برای کاربران را رحت تر نموده است.

Measure Distance Map

Measure Distance Map : Updated June 10, 2018

 

Measure Distance Map این برنامه ی کابردی فقط به مسافت ها ختم نشده است چرا میتوانید تا چندین نقطه را علامت گذاری نموده و مساحت ها را نیز به آسانی تمام پیدا کنید ؛ این ویژگی قرار داده شده کمک می نماید بی توجه به شکل زمین و یا خانه ها اطلاعاتی دقیق را در موردشان به دست بیاورید. انتخاب واحد ها به دست شما بوده است و پس از محاسبه هر چیزی امکان ذخیره سازی آسان اطلاعات امکانپذیر میباشد.

 

ویژگی های نرم افزار Measure Distance Map :
– استفاده ی بسیار ساده
_ وجود نقشه های مختلف
_ علامتگذاری نقطه ها
_ بدست آوردن اطلاعات دقیق
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Measure Distance Map مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود Measure Distance Map اندروید | لینک کمکی

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 7 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.2
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Measure Distance Map Measure Distance Map Measure Distance Map Measure Distance Map

متن انگلیسی

Measure Distance Map A unique and unique program that you can use to measure the area as well as the distance between the two points created by Have a nice day, which is enough to use this program to create a custom map. You can call it, and then you can measure the distance between the two points, which measurements are very smart in this way, and will make the use of maps more diverse in use for users.

اشتراک گذاری در