آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Volume Slider Like Android P Volume Control یک برنامه ی عالی و همینطور کامل میباشد که میتوانید برای شبیه سازی نمودن کنترل حجم صدای مربوط به اندروید ۹ استفاده کنید که توسط Yogesh Dama طراحی و توسعه داده شده است که در مارکت گوگل قرار داده شده است که این برنامه ی کاربردی از یک نوار لغزنده بهره مند شده میباشد که میتوانید در هر زمان روی هر قسمت از دستگاه خودتان تنظیم کنید که هر قسمت از این برنامه قابل تغییر میباشد که میتوانید هر هیچ محدودیت را در دسترسی به امکانات را در اختیار داشته باشید.

Volume Slider Like Android P Volume Control

Volume Slider Like Android P Volume Control : Update December 26, 2019

 

Volume Slider Like Android P Volume Control در این برنامه ی کاربردی محل قرار رفتن نوار لغزنده را به دلخواه خودتان تعیین نمایید و رنگ نوار کنترلی ساخته شده در نوتفیکیشن بار را به سلیقه خودتان تغییر بدهید. بر عکس سایر زیادی از برنامه های همانند در زمان اجرای بازی ها و یا دیگر نرم افزار ها نیازی به خروج از برنامه نبوده است و می توانید در همان محیط حجم صدا را تغییر بدهید.

 

ویژگی های نرم افزار Volume Slider Like Android P Volume Control :
_ نوار لغزنده کنترل کننده حجم صدا درست همانند اندروید ۹
_ امکان تنظیم زمان تاخیر نمایش نوار لغزنده به دلخواه خود
_ توانایی تغییر صدای قسمت های مختلف اسمارت فون
_ نیاز نبودن به ترک برنامه ها هنگام تنظیم میزان صدا
_ تعیین مکان نمایش نوار لغزنده به دلخواه خودتان
_ تغییر رنگ آیکون کنترل حجم صدا در نوتفیکیشن بار
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Volume Slider Like Android P Volume Control مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: 0.99 دلار (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 1.72 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.1
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Volume Slider Like Android P Volume Control اندروید | لینک کمکی

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Volume Slider Like Android P Volume Control Volume Slider Like Android P Volume Control Volume Slider Like Android P Volume Control Volume Slider Like Android P Volume Control

متن انگلیسی

Volume Slider Like Android P Volume Control A great and complete program that you can use to simulate the volume control of Android 9 that has been developed by Yogesh Dama, which has been placed on the Google market. This application is from a slider slider It’s a feature that you can customize on any part of your device at any time, so that each part of the app can be changed so that you can have any restrictions on access to the features.

اشتراک گذاری در