آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

Smart Kit 360 1.8 این برنامه مجموعه ای از ابزارهای بسیار کاربردی یا به نوعی یک آچار فرانسه همه کاره میباشد که برای دستگاه های اندرویدی طراحی و ساخته شده است که توسط استدیوی برنامه نویسی Kafui Utils توسعه داده شده است که در مارکت گوگل قرار داده شده است که با استفاده از این برنامه میتوانید که هر نوع ابزاری را که میخواهید را با استفاده از یک اشاره ی ساده اجرا نمایید و بتوانید که به سادگی هر چه تمام به بیش از ۴۰ نوع برنامه ی متفاوت دسترسی داشته و نیاز های خودتان را رفع سازید.

Smart Kit

Smart Kit : Updated May 15, 2018

 

Smart Kit در این برنامه ی کاربردی همه ی ابزار قرار داده شده برای یک دسترسی بسیار راحت تر در دسته بندی های خاص خود قرار گرفته میباشند که با رجوع نمودن به هر دسته لیستی از ویژگی های به نمایش در می آید. در نهایت نیز باید بدانید اسمارت کیت ۳۶۰ تا حدی پیشرفته است که حتی میتوانید که نمودار ضربان قلب را نیز توسط ان مشاهده نمایید.

 

ویژگی های نرم افزار Smart Kit :
_ دسترسی به بیش از ۴۰ ابزار متنوع و گوناگون
_ حجم کم برنامه در مقایسه با نرم افزارهای دیگر
_ ایجاد میانبر ابزار دلخواه خود بر روی نمایشگر
_ دسته بندی تمامی ابزار در گروه های مختلف
_ برطرف سازی نیاز های شما به بسیاری از ابزار فیزیکی
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Smart Kit مراجعه کنید.

لینک های دانلود

لینک دانلود به دستور گوگل حذف شد

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 10 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.0.3
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Smart Kit Smart Kit Smart Kit Smart Kit

متن انگلیسی

Smart Kit This program is a collection of very practical tools, or a versatile French wrench designed for Android devices developed by the Kafui Utils development studio, which has been deployed on the Google market by using This program can execute any kind of tool you want using a simple hint and you can easily access as many as 40 different types of programs and solve your needs.

اشتراک گذاری در