آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Periodic Table این برنامه یکی از بهترین جدول های تناوبی سال ۲۰۱۸ میباشد که توسط استدیوی برنامه نویسی JQ Soft طراحی و ساخته شده است که در پلی استور قرار داده شده است که با این برنامه میتوانید که به اسانی در هر زمان و همینطور در هر مکانی بتوانید که به با روشن نمودن صفحه نمایش به جدول تناوبی دسترسی داشته باشید و بتوانید که نیاز های خودتان را در حل نمودن مسائل رفع سازید که در این برنامه همه ی ۱۱۸ عنصر جدول با دقت بسیار بالا قرار داده شده که میتوانید به خواص هر کدام از آنها به اسانی دست یابید.

Periodic Table

Periodic Table : Update January 02, 2020

 

Periodic Table با این برنامه میتوانید که برای داشتن درکی بسیار بالاتر از هر عنصر نمودار پوسته الکترون آن ها را مورد بررسی قرار دید و مطمئن باشید که همه ی اطلاعات به صورتی خاص در حافظه شما نقش می بندند.

 

ویژگی های نرم افزار Periodic Table :
– استفاده ی بسیار راحت
_ دسترسی به اطلاعات
_ دسته بندی نمودن عناصر
_ وود نمودار پوسته الکترون
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Periodic Table مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 19 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.0
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Periodic Table اندروید | لینک کمکی

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Periodic Table Periodic Table Periodic Table Periodic Table

متن انگلیسی

Periodic Table The program is one of the best 2018 periodic tables developed by the JQ Soft Design Studio developed at PlayStation where you can easily, anytime, anywhere and anywhere. Access the periodic table by turning the screen on and you can solve your needs in solving problems. All 118 elements of the table are carefully located in this program, so that you can easily understand the properties of each of them. Achieve.

اشتراک گذاری در