آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

موبایل » برنامه موبایل » اینترنت

34.7 مگابایت

19 بازدید

Android System WebView این برنامه ی کاربردی جزئی از سیستم عامل میباشد که میتواند برای نمایش دادن محتوای وب در برنامه های اندرویدی مورد استفاده قرار بگیرد که توسط شرکت بزرگ گوگل طراحی و ساخته شده است که اگر شما دقت نموده باشید که در بعضی از برنامه های اندرویدی در بخشی از خودشان به سایت توسعه دهنده متصل شده و اطلاعات مورد نظر را به کاربران نمایش داده که این عملیات توسط اندروید سیستم وب ویو انجام میشود که میتواند هر چیزی را به راحتی نشان دهد که میتوانید از این برنامه برای نمایش داده به درستی و با کیفیت بسیار زیاد بپردازید که در ادامه بیشتر به این برنامه میپردازیم.

Android System WebView

Android System WebView : Update October 25, 2019

 

Android System WebView برنامه ای بسیار عالی میباشد که برای استفاده کردن از این برنامه بهتر میباشد بدانید که در صورت به روز نبودن این برنامه بسیاری از برنامه هایتان با مشکل رو به رو خواهند شد پس بهتر میباشد هر چه زود تر آن را آپدیت و تجربه ای جدید را مشاهده محتوای وب به دست بیاورید.

 

ویژگی های نرم افزار Android System WebView :
– استفاده ی بسیار ساده و راحت
_ نمایش صفحات وب در برنامه ها
_ کیفیت بسیار بالای نمایش ها
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Android System WebView مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 34.7 مگابایت
مورد نیاز: Android 5.0
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Android System WebView | لینک کمکی

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Android System WebView Android System WebView Android System WebView Android System WebView

متن انگلیسی

Android System WebView It’s part of the operating system, which can be used to display web content in Android apps designed and built by Google’s largest company, which if you’re careful that some Android apps are part of They are connected to the developer’s site and display the information they want on the Android-powered web-based system, which can easily show anything that you can use to accurately and accurately display the data. Pay more attention to this program.

اشتراک گذاری در