آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

OneMoment 1.41 این برنامه یک ردیاب زمان مربوط به فعالیت های کاری بوده است که مخصوص دستگاه های اندرویدی میباشد که این برنامه توسط شرکت برنامه سازی ProfAutomation Ltd طراحی و توسعه داده شده میباشد که در مارکت گوگل نیز این برنامه قرار گرفته شده است که با استفاده از این برنامه ی کاربردی میتوانید که به راحتی هر چه تمام میزان فعالیت ها و همینطور میزان زمان کارکردن خودتان را در این برنامه وارد و ذخیره نموده و بتوانند که به ذخیره نمودن دستمزد ها و همینطور هزینه های صرف شده با این برنامه بپردازید.

OneMoment

OneMoment : Updated February 10, 2018

 

OneMoment با این برنامه ی کاربردی میتوانید که گزارش های کامل و دقیق دریافت کنید که باعث می شود تا در هر زمانی جزئیات فعالیت های خود را برای کارفری مورد نظر خودتان ارسال نمایید و یا اینکه بدانید به چه میزانی از کار ها به درستی پیش رفته میباشد . به آسانی هر چه تمام تر چندین پروژه را به صورت همزمان مدیریت نمایید و گزارش آن ها را بدون هیچ نوع اختلالی به صورت جداگانه دریافت کنید.

 

ویژگی های نرم افزار OneMoment :
_ نظارت بر زمان و ردیابی همزمان چندین پروژه
_ اضافه کردن زمان فعالیت ها به صورت خودکار و دستی
_ امکان صدور گزارشات زمان فعالیت کاری در قالب فایل های اکسل
_ پیش نمایش گزارش تکمیل کار مشتری گزارش و نمودار های قابل فهم
_ ویجت کاربردی برای ردیابی اعلان زمان شروع فعالیت های خود
_ توانایی پیوست اسکن اسناد به گزارش ها
_ پشتیبان گیری از اطلاعات در کارت حافظه و یا دراپ باکس
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به OneMoment مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود OneMoment اندروید | لینک کمکی

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 2 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.0.3
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

OneMoment OneMoment OneMoment OneMoment

متن انگلیسی

OneMoment This app is a time tracker related to the work activity that is specially designed for Android devices. This program was designed and developed by the company Prof.Automation Ltd, a program that has been developed on the Google market by using this program. An application can easily enter and save as much activity as yourself, as well as the amount of time you work in this program and can save the wages and the expenses you spend on this program.

اشتراک گذاری در