آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

Vibration Meter 1.3.4 برنامه ای بسیار عالی و همینطور بسیار جالب میباشد که از این برنامه ی کاربردی میتوانید که برای اندازه گرفتن میزان لرزش جسم ها و همینطور برای زلزله استفاده نمایید و همینطور میتوانید که فوران آتشفشان را نیز با این برنامه اندازه گرفته که این برنامه توسط استدیوی برنامه سازی EXA Tools طراحی و ساخته شده است که در گوگل پلی این برنامه قرار گرفته شده است که به کاربران این اجازه را دهده که بتوانند به راحتی میزان لرزش ها را اندازه گیری نموده و بتوانید که عمر مربوط به آن را زیاد کنند.

Vibration Meter

Vibration Meter : Updated January 12, 2018

 

Vibration Meter در این برنامه ی کاربردی همه ی لرزش ها در سه جهت اصلی مختصات دکارتی اندازه گیری خواهدشد. بر عکس بعضی از ابزار های همانند قرار گرفته شده در مارکت های اندرویدی دقت این برنامه ی کاربردی بسیار بالا میباشد که همین امر نیز باعث می شود تا میزان لرزش را در بازه های زمانی متفاوتی با دقتی مثال زدنی اندازه گیری کنید . در پایان نیز بهتر میباشد بدانید که شدن اندازه گیری ها در مقیاس مرکالی می باشد.

 

ویژگی های نرم افزار Vibration Meter :
– استفاده ی بسیار راحت و ساده
_ اندازه گیری لزرش های مختلف
_ وجود بازه های زمانی برای ثبت
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Vibration Meter مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود Vibration Meter اندروید | لینک کمکی

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 4 مگابایت
مورد نیاز: Android 2.3
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Vibration Meter Vibration Meter Vibration Meter Vibration Meter

متن انگلیسی

Vibration Meter It’s a great and fun way to use this application to measure the amount of vibration of the bodies and also the earthquake, and you can also measure the eruption of the volcano with this program, which is provided by the development studio EXA Tools has been designed and built on Google Play that allows users to easily measure the amount of vibrations and increase their lifetime.

اشتراک گذاری در