آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

موبایل » برنامه موبایل » اینترنت

11 + 49.8 مگابایت

3 بازدید

osmino WiFi free WiFi یک برنامه ی بسیار عالی و همینطور بسیار فوق العاده میباشد که از این برنامه میتوانید که برای دسترسی داشتن به وای فای رایگان استفاده نمایید که این برنامه توسط استدیوی برنامه سازی RIWW طراحی و ساخته شده است که در مارکت گوگل این برنامه قرار گرفته شده است که این برنامه به کاربران کمک نموده که بتوانند به نقشه ای بسیار جامع از سراسر جهان دسترسی داشته و همه ی اطلاعات مربوط به اتصالات وای فای های رایگان را روی نقشه ببینند که برای استفاده از این برنامه کافی میباشد که ای برنامه را اجرا نموده و مکان خود را مشاهده و هر نوع وای فای رایگان را در اطراف خودتان بتوانید مشاهده نمایید.

osmino WiFi free WiFi

osmino WiFi free WiFi : Update October 11, 2019

 

osmino WiFi free WiFi این برنامه وای فای یک نرم افزار اشتراکی و یا مبتنی بر کاربر میباشد ؛ چراکه همه ی نقاط قرار گرفته شده بر روی نقشه توسط کاربران مشخص میشود و هر نوع تغییراتی نیز توسط ان ها به روز خواهد شد جدا از توضیحات ذکر شده یکی از بهترین ویژگی های این نرم افزار نسبت به دیگر برنامه های همانند موجود در مارکت های اندرویدی پشتیبانی از نمایش کیفیت شبکه های وای فای بوده است به گونه ای که می توانید تست های انجام شده توسط دیگر کاربران مشاهده نموده و ببینید که چه رتبه ای به کانکشن مورد نظر داده شده میشود. علاوه بر این در صورت اجازه به برنامه هر گونه به روز رسانی و تغییرات اتصال وای فای به صورت اتوماتیک شناسایی و به روز می شود.

 

ویژگی های نرم افزار osmino WiFi free WiFi :
– استفاده ی بسیار ساده و راحت
_ مشاهده ی وای فای رایگان اطراف
_ نمایش رتبه ی مربوط به اتصالات
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به osmino WiFi free WiFi مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 11 + 49.8 مگابایت
مورد نیاز: iOS 7.0 ، Android 4.0
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود osmino WiFi free WiFi اندروید | لینک کمکی

دانلود osmino WiFi free WiFi آیفون | لینک کمکی

راهنما

در قسمت لینک های دانلود نسخه مطابق با سیستم عامل خود را دانلود کنید.

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

osmino WiFi free WiFi osmino WiFi free WiFi osmino WiFi free WiFi osmino WiFi free WiFi

متن انگلیسی

osmino WiFi free WiFi This wifi application is a community-based or user-based application, since all the locations on the map are marked by users and any changes will be updated by them, apart from the described one of the best features. The software supports displaying the quality of the Wi-Fi networks in comparison to other applications in the Android market, so that you can view tests performed by other users and see what level of connection to the desired connection Given. In addition, any updates and changes to the WiFi connection will be automatically detected and updated if permission is granted to the program.

اشتراک گذاری در