آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

موبایل » برنامه کاربردی » برنامه موبایل

7.16 مگابایت

43 بازدید

Google Go برنامه ای بسیار کاربردی و همینطور بسیار هوشمندانه میباشد که از این برنامه میتوانید که برای جست و جوی سریع و همینطور راحت استفاده نمایید که این برنامه توسط شرکت معروف گوگل طراحی و ساخته شده است که در پلی استور قرار گرفته شده است که برای استفاده از این برنامه کافی میباشد که به اینترنت وصل باشید که بتوانید به صورت بسیار عالی به سازماندهی و همینطور همگام سازی با صفحه نمایش پرداخته که در این برنامه مهم نمیباشد که شما به چه زبانی صحبت مینماید که میتوانید موضوع خود را در کادر جست و جو نوشته که بتوانید به همه ی نتیجه ها با سرعت زیادی دسترسی داشته باشید.

Google Go

Google Go : Update March 14, 2020

 

Google Go این برنامه ی کاربردی بر عکس حالت جست و جو با مرورگر ها دقت این نرم افزار بسیار بالاتر میباشد و حتی هنگام به نشان دادن عکس ها و گیف های جست و جو شده خواهید توانست که آن ها را به ت و جو شده را با چه زبانی تایپ نموده اید بلکه کافی میباشد تا یک بار گزینه موجود را لمس کنید تا زبان مورد نظرتان در لحظه سوییچ بشود . همچنین لازم به ذکر میباشد که در این برنامه سیستم نمایش نتایج پیشنهادی بسیار سریع تر عمل نموده و یک تجربه فوق العاده را در اختیارتان می گذارد.

 

ویژگی های نرم افزار Google Go :
– وجود امکانات مختلف و گسترده
_ دقت جست و جو در این برنامه بالا
_ نمایش دادن گیف و همینطور عکس ها
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Google Go مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 7.16 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.3
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Google Go اندروید | لینک کمکی

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Google Go Google Go Google Go Google Go

متن انگلیسی

Google Go It is a very functional and very clever program that you can use to quickly and easily search the program, which is designed and manufactured by the famous Google company that has been placed on the PlayStation Store to use this The program is sufficient to connect to the Internet so that you can organize and synchronize with the screen perfectly. It does not matter which language you are talking in. You can write your subject in the search box that you can. Get access to all the results quickly.

اشتراک گذاری در