آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

GTD Simple 0.5.8 یک برنامه ی بسیار عالی و همینطور بسیار فوق العاده میباشد که از این برنامه ی کاربردی میتوانید که برای مدیریت نمودن انواع فعالیت ها و انواع تعهدات روزانه استفاده نمایید که این برنامه توسط استدیوی برنامه سازی dudziks طراحی و ساخته شده است که در مارکت گوگل قرار گرفته شده است که این برنامه بر عکس دیگر برنامه ها همه ی آشفتگی ها مورد بررسی قرار میدهد و بانهایت دقت سعی میکند که شما همه ی فعالیت های مورد نظر خودتان را انجام دهید که این برنامه با قیمتی نزدیک بر ۴ دلار و امتیاز بسیار بالا در پلی استور قرار گرفته شده میباشد.

GTD Simple

GTD Simple : Updated January 05, 2018

 

GTD Simple سیستم تجزیه و تحلیل قرار گرفته شده در این برنامه همه ی فعالیت ها را زیر نظر میگیرد و آن ها را مطابق با شرایط فعلی به پوشه های متفاوت و گوناگونی انتقال خواهدداد تا به موقع و در زمانی مشخص بتوانید ان ها را به پایان کنید. میزان اهمیت تعهدات ها را مشخص نموده تا همه چیز بنای بر اولویت های مد نظر شما پیش برود و نهایت بهره وری و موفقیت را داشته باشید. همه ی فعالیت های موجود در سرور های ابری گوگل ذخیره میشود تا در هر زمان و مکانی و به وسیله ی دستگاه های مختلف به آن ها دسترسی های لازم را داشته باشید.

 

ویژگی های نرم افزار GTD Simple :
– وجود سیستم عالی تجزیه و تحلیل
_ زیر نظر گرفتن همه ی فعالیت ها
_ اولیت بندی فعالیت و کارهای شما
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به GTD Simple مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود GTD Simple اندروید | لینک کمکی

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: 3.49 دلار (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 3 مگابایت
مورد نیاز: Android 5.0
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

GTD Simple GTD Simple GTD Simple GTD Simple

متن انگلیسی

GTD Simple It’s a great and wonderful program that you can use to manage various types of activities and types of daily commitments. This program was designed and built by the dudziks development studio, which is located on the Google marketplace. On the other hand, the program examines all the turmoil, and your efforts carefully tries to get you all the activities you are looking for, with a price close to $ 4 and a very high score on the poly Stover is located..

اشتراک گذاری در