آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

Pocket Spy Sound Recorder 1.11.1 این برنامه یک ضبط صوت بسیار عالی و همینطور فوق العاده میباشد که میتوانید از این برنامه برای ضبط نمودن صداهای اطراف به صورت مخفی بپردازید که این برنامه توسط استدیوی برنامه سازی MobileTechTracker طراحی و ساخته شده است که در مارکت گوگل این برنامه قرار گرفته شده است که باید این برنامه را نصب نموده که بتوانید بدون محدودیت مکانی بتوانید که به صورت یک خبرنگار حرفه ای هر نوع اطلاعات را در هر زمان و در هر مکانی به ثبت کردن بپردازید مه در این برنامه هیچ نوع ایراد و خللی در برنامه به دلیل کار با این برنامه جود نخواهد آمد.

Pocket Spy Sound Recorder

Pocket Spy Sound Recorder : Updated December 30, 2017

 

Pocket Spy Sound Recorder برای استفاده از این برنامه فقط کافی میباشد که آیکون مربوط به ضبط صدا را لمس نموده تا با دیدن یک پیغام شفاف و کوچک بر روی صفحه نمایش از ضبط صدا باخبر بشوید. بعد از پایان زمان ضبط با لمس دوباره ی آیکون فرآیند متوقف میشود و هر آن چیزی که ضبط شده میباشد در قالب یک فایل در حافظه ی دستگاه اندرویدی شما ذخیره خواهد شد به اسانی می توانید به همه ی صدا ها دسترسی داشته باشید و آن ها را پخش و یا با دیگر دوستان خود در شبکه های اجتماعی و یا برنامه های پیام رسان به اشتراک بگذارید. بهتر میباشد این نرم افزار فوق العاده را از دست ندهید و برای ضبط دقیق جزئیات و تبدیل شدن به یک خبرنگار حرفه ای نهایت استفاده را از آن داشته باشید.

 

ویژگی های نرم افزار Pocket Spy Sound Recorder :
– استفاده ی بسیار سریع و ساده
_ ایجاد نشدن هیچ خللی بعلت باز بودن این برنامه
_ ذخیره ی صداها به اسانی و سریع
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Pocket Spy Sound Recorder مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود Pocket Spy Sound Recorder اندروید | لینک کمکی

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: 2.49 دلار (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 1 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.0.3
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Pocket Spy Sound Recorder Pocket Spy Sound Recorder Pocket Spy Sound Recorder Pocket Spy Sound Recorder

متن انگلیسی

Pocket Spy Sound Recorder To use this app, just touch the icon for the voice recorder to see the sound recording by seeing a clear message on the screen. After the end of the recording time, the touch of a new icon stops the process and any recorded file will be stored as a file on your Android device’s memory. You can easily access all the sounds and make them Broadcast or share with your other friends on social networks or messenger programs. It’s better to not miss this great software, and to take the exact details of it and become the ultimate professional reporter..

اشتراک گذاری در