آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

موبایل » برنامه کاربردی » برنامه موبایل

20.4 + 12.8 مگابایت

3 بازدید

My Game Collection برنامه ای کامل و همینطور بدون نقص میباشد که از این برنامه میتوانید که برای دسترسی داشتن به اطلاعات مختلف مربوط به بازی های رایانه ای دسترسی داشته باشید که این برنامه ی کاربردی توسط استدیوی برنامه سازی Tuyware طراحی و ساخته شده است که این برنامه در مارکت گوگل قرار گرفته شده است که در این برنامه که از بانک اطلاعات جهانی بهره مند میباشد توانسته است که توجه کاربران زیادی را به خودش جلب سازد که برای استفاده از این برنامه کافی میباشد که برنامه ی مورد نظر خودتان را جستجو نموده که بتوانید به اطلاعات دقیق و همینطور کامل آن دسترسی کافی و لازم را داشته باشید.

My Game Collection

My Game Collection : Update September 29, 2019

 

My Game Collection در این برنامه ی کاربردی همه ی اطلاعات با جزئیات کامل از یکدیگر جدا شده میباشند و می توانید بدون نیاز به خواندن متن های طولانی و خسته کننده فقط در یک چشم برهم زدنی نیاز های خود را رفع سازید . جدای از اطلاعات مربوط به هر کدام از گیم ها متن های مختلفی نیز در مورد سخت افزار های گوناگون مورد نیاز کاربران موجود می باشد که باعث شده آن را به یک منبع بی نقص تبدیل نماید. بازی های مورد علاقتان را به لیست مورد نظر خود اضافه نموده تا در صورت انتشار به سرعت متوجه حضور بازی ها در بازار بشوید.

 

ویژگی های نرم افزار My Game Collection :
– دیتا بیست بسیار عظیم از اطلاعات
_ دارا بودن جزئیات کامل بازی ها
_ دسترسی به اطلاعات سریع
_ نبودن متن های طولانی و زیا
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به My Game Collection مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 20.4 + 12.8 مگابایت
مورد نیاز: iOS 8.3 ، Android 4.1
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود My Game Collection اندروید | لینک کمکی

دانلود My Game Collection آیفون | لینک کمکی

راهنما

در قسمت لینک های دانلود نسخه مطابق با سیستم عامل خود را دانلود کنید.

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

My Game Collection My Game Collection My Game Collection My Game Collection

متن انگلیسی

My Game Collection A complete and complete program that you can access for accessing various information related to computer games. This application is designed and developed by the Tuyware design studio, which is available on the Google Marketplace. The program, which benefits from the World Wide Web, has been able to attract a lot of users’ attention, which is enough to use this program to search your program to get accurate information and You must have access to it as well..

اشتراک گذاری در