آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

موبایل » برنامه کاربردی » برنامه موبایل

2.74 مگابایت

10 بازدید

Ethwork Network Interfaces & Netstat برنامه ای بسیار کاربردی و همینطور بسیار ساده میباشد میباشد که از این برنامه میتوانید که برای نشان دادن اطلاعات مختلف مربوط به شبکه های وصل شده به دستگاه های اندرویدی استفاده نمود که این برنامه توسط استدیوی برنامه سازی D.D.M طراحی و ساخته شده است که این برنامه در پلی استور قرار گرفته شده است که برای استفاده از این برنامه کافی میباشد که این برنامه ی بسیار ساده را اجرا نموده که بتوانید به آسانی هرچه تمام تر به اطلاعات مختلف مربوط به شبکه ها دسترسی داشته باشید.

Ethwork Network Interfaces & Netstat

Ethwork Network Interfaces & Netstat : Update October 12, 2019

 

Ethwork Network Interfaces & Netstat در این برنامه ی کاربردی مجموعه ی اطلاعات نشان داده شده میباشد که شامل گزینه هایی مانند MTU، آی پی آدرس، مک آدرس ها، سرویس میزبان و … میباشد که در بسیاری از موارد نیاز کاربران شبکه به برنامه های های سخت و پیچیده را برطرف می سازید . علاوه بر این امکان نظارت نمودن بر شبکه های خود هنگام اتصال به پروتکل های TCP، UDP، HTTP وجود دارد و می توانید همه ی اتصال های ورودی و خروجی را مشاهده کنید.

 

ویژگی های نرم افزار Ethwork Network Interfaces & Netstat :
_ نمایش تمامی اطلاعات شبکه بدون هیچ گونه پیچیدگی
_ دسترسی به مجموعه MTU، آی پی آدرس، مک آدرس ها، سرویس میزبان و …
_ مشاهده تمامی اتصالات ورودی و خروجی مشاهده ی نام دامنه!
_ نظارت بر شبکه هنگام اتصال به پروتکل های TCP، UDP، HTTP و …
_ نبود هیچ گونه محدودیتی در استفاده از برنامه
_ امکان جست و جوی پیشرفته در میان نتایج
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Ethwork Network Interfaces & Netstat مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 2.74 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.0
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Ethwork Network Interfaces & Netstat اندروید | لینک کمکی

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Ethwork Network Interfaces & Netstat Ethwork Network Interfaces & Netstat Ethwork Network Interfaces & Netstat Ethwork Network Interfaces & Netstat

متن انگلیسی

Ethwork Network Interfaces & Netstat In this application, the information set is shown, which includes options such as MTU, IP address, MAC addresses, host service, etc. In many cases, the network users will be able to solve complex and complex applications. Make it In addition, it is possible to monitor your networks when connecting to TCP, UDP, and HTTP protocols, and you can view all incoming and outgoing connections..

اشتراک گذاری در