آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Mindroid برنامه ای بسیار عالی و همینطور فوق العاده میباشد که از این برنامه میتوانید که به عنوان صدا درمانی و همینطور رسیدن به آرامش روحی استفاده نمایید که این برنامه توسط استدیوی برنامه سازی Urbandroid Team طراحی و ساخته شده است که در پلی استور قرار گرفته شده است که با استفاده از قابلیت های قرار گرفته شده در این برنامه میتوانید که استرس را به صورت کلی از بین ببرید که برای استفاده از این برنامه کافی میباشد که هدفن را در گوش قرار داده و چشم های خودتان را بسته و بتوانید که به آرامش کافی برسید.

Mindroid

Mindroid : Update October 1, 2019

 

Mindroid فرکانس های ارسالی از این اپ بر روی دو نیم کره چپ و راست مغز تاثیر میباشد و ذهن را از هر نوع فرکانس غیر متعادلی خارج می نماید تا در کوتاه ترین زمان ممکن هر گونه حس نا خوشایند را از خود به دور سازید . علاوه بر این و بر عکس توضیحات دیگر سایت ها باید بدانید که علاوه بر تحریکات سمعی این برنامه مانند یک دستگاه AVS عمل کرده و سیستم بینایی شما را همزمان با سیستم شنوایی تحت تاثیر خود قرار می دهد.

 

ویژگی های نرم افزار Mindroid :
– رسیدن به ارامش روحی
_ استفاده از هدفن و تاثیر روی مغز
– گرافیک زیبا و خیره کننده
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Mindroid مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 4.21 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.0
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Mindroid اندروید | لینک کمکی

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Mindroid Mindroid Mindroid Mindroid

متن انگلیسی

Mindroid It is an excellent and wonderful program that can be used as a sound therapy as well as for mental relaxation. This program was designed and developed by the Urbandroid Team Design Studio, which is located on the PlayStation. Using the capabilities of this program, you can eliminate stress in general, which is enough to use this program to put the headphones in your ear and close your eyes and get that calm enough.

اشتراک گذاری در