آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

Smart Alarm Clock 2.2 این برنامه یک ساعت زنگدار و در عین هوشمندی بسیار ساده میباشد که این برنامه توسط استدیوی برنامه سازی Galaxy Lab طراحی و ساخته شده است که این برنامه با قیمتی نزدیک بر ۲ دلار در پلی استور قرار گرفته شده است که با این برنامه ی کاربرددی میتوانید که ساعت های مختلفی را تنظیم نموده که دیگر نگران بیدار نشدن از خواب نباشید و بتوانید که فعالیت های روزمره ی خودتان را به موقع و به راحتی انجام دهید که این برنامه از هر نوع پیچیدگی به دور میباشد که میتوانید همه ی استفاده و نیاز های خودتان را به راحتی رفع سازید.

Smart Alarm Clock

Smart Alarm Clock : Updated December 19, 2017

 

Smart Alarm Clock یکی از راه های بیداری اجباری قرار گرفته شده در این برنامه ی کاربردی استفاده نمودن از مسائل ریاضی میباشد؛ به صورتی که به محض بیداری یک سوال ریاضی به نمایش در خواهدآمد و تا پاسخ ندادن به آن صدای هشدار ادامه پیدا می نماید. برای هر کدام از آلارم های ایجاد شده یک نام مشخص را انتخاب کنید تا در هنگام نمایش دادن هشدار ها بدانید که باید چه فعالیتی را شروع کنید. نیازی به تنظیم روزانه و مداوم زمان هایی تعیین شده نمیباشد و تنها کافیست که یک بار برای همیشه روز های مد نظر خود را علامت بزنید.

 

ویژگی های نرم افزار Smart Alarm Clock :
– استفاده کردن از مسائل ریاضی
_ استفاده ای بسیار ساده و راحت
_ در اختیار داشتن ویژگی های زیاد
– گرافیک زیبا و خیره کننده
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Smart Alarm Clock مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود Smart Alarm Clock اندروید | لینک کمکی

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: 1.99 دلار (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 2 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.1
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Smart Alarm Clock Smart Alarm Clock Smart Alarm Clock Smart Alarm Clock

متن انگلیسی

Smart Alarm Clock One of the means of compulsory awakening in this application is the use of math problems, so that a math question will be displayed as soon as awake, and the alert will continue to fail to respond. For each of the created alarms, select a specific name to know what action to start when showing alerts. There is no need to set daily and continuous time sets, and just keep track of your days once and for all..

اشتراک گذاری در