آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Spartan Six Pack Abs Workouts & Exercises این برنامه شامل مجمعه ای تمرین های بسیار مخصوص و همینطور کاربردی میباشد که میتوانید برای ساختن یک سیکس پک بسیار عالی و فوق العاده در اختیار داشته باشید که توسط شرکت برنامه سازی Diamond App Group LLC طراحی و توسعه داده شده میباشد که در پلی استور این برنامه قرار گرفته شده میباشد که با استفاده از این برنامه میتوانید که با تمرین هایی که در این برنامه قرار گرفته شده میباشد بتوانید به راحتی هرچه تمام تر و در زمان بسیار کم به تقویت کردن عضله های خود پرداخته و روز به روز آنها را قدرتمند تر سازید.

Spartan Six Pack Abs Workouts & Exercises

Spartan Six Pack Abs Workouts & Exercises : Update October 9, 2019

 

Spartan Six Pack Abs Workouts & Exercises چالش های روزانه قرار گرفته در اسپارتان سیکس پک باعث شده است تا هیچ وقت انگیزه خود را از دست ندهید و همواره برای رسیدن به عضلاتی زیبا نهایت تلاش خود را داشته باشید . بیش از ۴۰ انیمیشن متفاوت از تمرین ها در لیست امکانات دیده می شود که با دنبال کردن آن ها نحوه انجام صحیح تمرینات را یاد بگیرید و دیگر هیچ کدام را بی مشکل انجام نخواهید داد. در کنار ویدئو ها دستور العمل هایی به صورت کتبی موجود میباشد که یک شرح جزئی از تمرین و اثر آن را بر روی قسمت مورد نظر شکم شرح خواهد داد.

 

ویژگی های نرم افزار Spartan Six Pack Abs Workouts & Exercises :
– وجود تمرین های فوق العاده
_ تمرین برای ساختن عضلات
_ نحوه ی صحیح تمرین ها
_ وجود چالش ها به صورت روزانه
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Spartan Six Pack Abs Workouts & Exercises مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: 3.49 دلار (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 16.6 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.1
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Spartan Six Pack Abs Workouts & Exercises اندروید | لینک کمکی

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Spartan Six Pack Abs Workouts & Exercises Spartan Six Pack Abs Workouts & Exercises Spartan Six Pack Abs Workouts & Exercises Spartan Six Pack Abs Workouts & Exercises

متن انگلیسی

Spartan Six Pack Abs Workouts & Exercises Daily challenges at Spartan Cixpack have made you never miss your motive and you’re always on the lookout for muscle building. There are over 40 different animations from the exercises on the list of features that you can learn from the way you do the exercises correctly, and you will never miss any one. Alongside the videos, there are instructions in writing that will describe a detailed description of the exercise and its effect on the subject’s abdomen..

اشتراک گذاری در