آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Poster Maker & Poster Designer یکی از عالی ترین و همینطور فوق العاده ترین برنامه های کاربردی میباشد که میتوانید برای طراحی کردن و همینطور ساختن پوستر ها با استفاده از دستگاه های اندرویدی بپردازید که این برنامه توسط استدیوی برنامه سازی LIGHT CREATIVE LAB طراحی و توسعه داده شده است که میتوانید نهایت استفاده را داشته باشید که در این برنامه همه چیز به توانایو همینطور خلاقیت شما بستگی داشته است که میتوانید به ساختن یک پوستر خارق العاده و عالی بپردازید و از آن لذت کافی را داشته باشید.

Poster Maker & Poster Designer

Poster Maker & Poster Designer : Update September 30, 2019

 

Poster Maker & Poster Designer برای استفاده از این برنامه تنها کافی میباشد که اراده اراده داشته باشید تا تنها در چند لمس ساده به آن ها دسترسی داشته باشید. برای جذاب تر نمودن هر چه بیشتر پوستر های خود از عکس های موجود در گالری به عنوان والپیپر استفاده نمایید و افکت هایی خاص را به تصاویر انتخاب شده اضافه نمایید. جدا از همه ی ویژگی های پر کاربرد موجود، قاب ها و برخی از طرح های از پیش تعیین شده جزو برترین هاست که در بسیاری از موارد باعث می شود زمانتان را ذخیره سازید.

 

ویژگی های نرم افزار Poster Maker & Poster Designer :
_ سیستم تایپوگرافی حرفه ای و فوق العاده قدرتمند
_ طراحی پوستر ها با تصاویر زمینه و یا بدون تصویر
_ امکان قرار دادن چندین خط از متون بر روی پوستر ها
_ تنظیم دقیق و بدون نقش قسمت های مختلف پوستر با ابزار های کاربردی
_ چرخش و یا حرکت دادن متن بر روی قسمت های مختلف پوستر
_ ذخیره و به اشتراک گذاری پوستر ایجاد شده
_ دسترسی به فریم های مختلف جذابآرایش های مختلف متنی
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Poster Maker & Poster Designer مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 44.7 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.0.3
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Poster Maker & Poster Designer اندروید | لینک کمکیپ

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Poster Maker & Poster Designer Poster Maker & Poster Designer Poster Maker & Poster Designer Poster Maker & Poster Designer

متن انگلیسی

Poster Maker & Poster Designer To use this app, you only have the willpower to access them in just a few simple touches. To make your posters as attractive as possible, use the photos in the gallery as a wallpaper and add special effects to the selected images. Apart from all the high-performance features, frames and some predefined designs are among the top performers, which in many cases can save your time..

اشتراک گذاری در