آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Calendar Status برنامه ای بسیار عالی و همینطور بسیار بی نظیر میباشد که از این برنامه میتوانید که برای قرار دادن رویداد های بسیار مهم در نوار وضعیت دستگاه خوتان استفاده نمایید که این برنامه توسط Sagi Lowenhardt توسعه و منتشر شده است که در مارکت گوگل این بنرامهق رار گرفته است که این برنامه در قسمت مربوط به نوار وضعیت ک کادر مخصوصی را ایجاد میکند که کاربران با کشیدن صفحه نمایش بتوانند که یک لیستی از وظیفه ها را به صورت روزانه مشاهده نموده و بتوانند که بدون مراجعه کردن به تقویم از آنها با خبر بشوند.

Calendar Status

Calendar Status : Update May 24, 2019

 

Calendar Status در این برنامه باید که ساعت انجام هر فعالیت را انتخاب نمایید تا بدانید که هر کدام را دقیقا راس چه ساعتی باید انجام بدهید. ۴ آیتم متفاوت برای گسترش دادن لیست وظایف در اختیارتان قرار گذاشته است که استفاده از هر کدام به سلیقه شخصی شما بستگی خواهد داشت و خواهید توانست گزینه مورد نظرتان را به آسانی انتخاب نمایید. جدا از مشاهده لیست وظایفتان در هر روز میتوانید که یک پیش نمایش از وضعیت فعالیت های خود در روز های آینده را مشاهده نمایید تا در صورت نیاز برنامه ریزی های لازم را برای رسیدن به اهدافتان انجام بدهید.

 

ویژگی های نرم افزار Calendar Status :
– استفاده ی سریع و آسان
_ در اختیار داشتن آیتم های مختلف
_ نمایش وضعیت مربوط به فعالیت ها
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Calendar Status مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: 3.99 دلار (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 4.66 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.1
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Calendar Status اندروید | لینک کمکی

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Calendar Status Calendar Status Calendar Status Calendar Status

متن انگلیسی

Calendar Status In this program, you have to select the hour to perform each activity to know exactly what time each should be. There are 4 different items for expanding task listings, each of which will depend on your personal taste and you will be able to easily select the option you want. Apart from viewing your task listings on a daily basis, you can view a preview of the status of your activities in the coming days so that you can make plans as needed to achieve your goals..

اشتراک گذاری در