آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

Smart Logic Simulator 3.9.5 برنامه ای بسیار عالی و همینطور فوق العاده میباشد که از این برنامه میتوانید که برای ساختن مدار های متفاوت با استفاده از گزینه های خاص و همینطور سنسور هایی که در دستگاه های اندرویدی وجود دارد بپدازید که این برنامه توسط Tomasz Czart طراحی و ساخته شده است که در مارکت گوگل منتشر شده که با توجه به منطق خودتان میتوانید که به شبیه سازی کردن بی نهایت مدار پرداخته و بتوانید که هر کدام را که میخواهید شبیه سازی نموده و در نهایت تست نموده و بتوانید که ایده های خودتان را به راحتی هرچه تمام تر روی صفحه نمایش خودتان پیاده سازی نمایید.

Smart Logic Simulator

Smart Logic Simulator : Updated December 04, 2017

 

Smart Logic Simulator برای استفاده از این برنامه کافی میباشد که ابزار و گزینه های موجود را با استفاده از سنسور ها به گونه ای تنظیم سازید تا با ورود به محیطی تاریک و یا قطع یک دفعه ای برق فلش دوربین به صورت کاملا اتوماتیک روشن شده و یا اینکه با اتصال دستگاه به شارژ عملی خاص صورت بگیرد. این شبیه ساز هوش منطقی را از دست نداده و برای به چالش کشیدن ذهن و توانایی های خود برای دریافت آن با ما همراه باشید.

 

ویژگی های نرم افزار Smart Logic Simulator :
– استفاده ی بسیار ساده و آسان
_ پیاده سازی مدار های مورد نظر
– گرافیک زیبا و خیره کننده
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Smart Logic Simulator مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود Smart Logic Simulator اندروید | لینک کمکی

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 3 مگابایت
مورد نیاز: Android 5.0
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Smart Logic Simulator Smart Logic Simulator Smart Logic Simulator Smart Logic Simulator

متن انگلیسی

Smart Logic Simulator It’s a great and wonderful program that you can use to create different circuits using specific options as well as sensors on Android devices, designed by Tomasz Czart. In the Google market, which, according to your own logic, can be used to simulate infinite circuitry, you can simulate and ultimately test each one you want, so you can easily get your ideas easily. Implement your own screen..

اشتراک گذاری در