آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

a 7 Minute Workouts 2.0.3 یک برنامه ی ورزشی بسیار عالی میباشد که میتوانید برای تمرین کردن فقط در هفت دقیقه استفاده نمایید که این برنامه توسط شرکت برنامه سازی Diamond App Group LLC طراحی و ساخته شده است که با استفاده از این برنامه میتوانید که همانطور که از اسم برنامه هم مشخص میباشد فقط ۷ دقیقه وقت آزاد داشته باشید که بتوانید به راحتی به تناسب اندام رسیده که این برنامه از تمرینات مختلفی تشکیل شده است که شامل تمرینات وزن دمبل و همینطور وزن بدن میباشد که میتوانید با آنها به وزن ایده آل خودتان برسید.

a 7 Minute Workouts

a 7 Minute Workouts : Updated November 30, 2017

 

a 7 Minute Workouts در این برنامه که در قسمت نخست همه تمرینات مبتنی بر استفاده از وزن بدن میباشد و در گروه دوم شما نیازمند داشتن یک جفت دمبل میباشید. در هنگام شروع به تمرین به مرور زمان همه ی قسمت های بدن و عضلات شما درگیر خواهد شد تا بهترین نتیجه را در مدت زمانی بسیار کوتاه به دست بیاورید. محدودیتی برای استفاده از a 7 Minute Workouts وجود نخواهد داشت و چه مردان و چه زنان می توانند به نحو احسن نیاز هایشان را برطرف کنید.

 

ویژگی های نرم افزار a 7 Minute Workouts :
– وجود تمرینات مختلف
_ رسیدن به وزن ایده ال
_ درگیر شدن عضلات
_ گرافیک زیبا و عالی
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به a 7 Minute Workouts مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود a 7 Minute Workouts اندروید | لینک کمکی

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت:  1.99 دلار (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 28 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.1
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

a 7 Minute Workouts a 7 Minute Workouts a 7 Minute Workouts a 7 Minute Workouts

متن انگلیسی

a 7 Minute Workouts An excellent sports app that you can use to train in just seven minutes, designed and built by the Diamond App Group LLC, a program that can be programmed using the program as well as the name of the program. You only have 7 minutes to easily fit your fitness program, which consists of various exercises that include dumbbell weight training and body weight that you can reach with your ideal weight..

اشتراک گذاری در