آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Acres GPS Area Measurement 1.51 برنامه ای بسیار عالی و همینطور فوق العاده کاربردی میباشد که میتوانید با استفاده از نقشه های اینترنتی به اندازه گیری بپردازید که این برنامه توسط استدیوی برنامه سازی Elektronik Sheep Productions طراحی و توسعه داده شده است که در مارکت گوگل این برنامه قرار گرفته است که از قابلیت های بسیار عالی بهره مند میباشد که میتوانید همه ی ابعاد را با استفاده از جی پی اس به صورت دقیق و بدون خطا اندازه گیری نموده که فقط برای استفاده از این برننامه کافی میباشد که به علامت گذاری کردن بین ابعاد ضلع ها پرداخته و بتوانید که فاصله ی دو نقطه را به راحتی تعیین نمایید.

Acres GPS Area Measurement

Acres GPS Area Measurement : Updated November 27, 2017

 

Acres GPS Area Measurement یکی از عالی تری قابلیت های قرار گرفته در این برنامه پشتیبانی از حالت ویرایش درست همانند CAD است به صورتی که برای هر کدام از منطقه های موجود می توانید نامی دلخواه را انتخاب نموده و یا ان را با رنگی خاص مشخص نمایید تا هر منطقه با دیگر مناطق مشخص شده، اشتباهی پیش نیایید. زوایای بین دو خط تعیین شده به صورت اتوماتیک تشخیص داده شده و میتوانید که با یک قابلیت فوق العاده مجموعه ای نا محدود از چند ضلعی ها را برای اندازه گیری های خود ایجاد کنید. گزارش های کامل و بدون نقص در مورد هر منطقه اطلاعاتی کامل را در اختیارتان قرار داده که می توانید آن ها را به راحتی در قالب فایل های استخراج کنید.

 

ویژگی های نرم افزار Acres GPS Area Measurement :
– اندازه گیری های بسیار دقیق با نقشه
_ تشخیص زوایای بین دو خط مشخص شده
_ مشخص کردن منطقه ها با نام دلخواه
_ تعیین فاصله ی دو نقطه بصورت دقیق
– گرافیک زیبا و خیره کننده
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Acres GPS Area Measurement مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: 8.99 دلار (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 5 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.4
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Acres GPS Area Measurement اندروید | لینک کمکی

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Acres GPS Area Measurement Acres GPS Area Measurement Acres GPS Area Measurement Acres GPS Area Measurement

متن انگلیسی

Acres GPS Area Measurement One of the best features in this program is the editing mode just like CAD, so that you can select the desired name for each of the available regions or specify a specific color for each area with another. Specified areas do not go wrong. The angles between the two designated lines are automatically detected and you can create an unlimited set of polygons for your measurements with a superb feature. Complete and complete reports for each region provide you with complete information that you can easily extract them in the form of files..

اشتراک گذاری در