آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

موبایل » برنامه کاربردی » برنامه موبایل

32.7 + 227.6 مگابایت

435 بازدید

MyRadar Weather Radar یک برنامه ی رادار هواشناسی هوشمند میباشد که با استفاده از این برنامه میتوانید که در هر زمان و در هر مکانی بتوانید که از اطلاعات آب و هوایی منطقه باخبر شوید که این برنامه از قابلیت های بسیار عالی بهره مند میباشد که میتوانید به متحرک بودن رادار و تصاویر در حال نمایش اشاره نمود که این ویژگی باعث شده است که بتوانید جزئیات را به میزان قابل توجهی زیاد نموده و بتوانید همه ی شرایط منطقه را به راحتی درک نمایید که میتوانید روی هر قسمتی که خواستی زوم نموده و به علامت گذاری کردن نقاط مورد نظر خودتان بپردازید و به سرعت به اطلاعات دسترسی داشته باشید.

MyRadar Weather Radar

MyRadar Weather Radar : Update May 14, 2020

 

MyRadar Weather Radar در این برنامه یک سیستم ردیاب طوفان نیز به کار گرفته شده میباشدکه کاربران واقع در موقعیت های خاص جغرافیایی اجازه دارند در هر زمانی نزدیک شدن طوفان های سخت را مشاهده نموده تا اقدامات مورد نیاز را به موقع انجام بدهند ؛ در این ویژگی اطلاعات مختلفی نظیر جهت حرکت و هر نوع تغییر مسیر طوفان نمایش داده شده و سرعت حرکت آن کاملا قابل مشاهده می باشد. همینطور بر این چندین حالت متفاوت نمایش رادار موجود می باشد که بنا بر نیاز هایتان خواهید توانست از هر کدامشان استفاده کنید.

 

ویژگی های نرم افزار MyRadar Weather Radar :
– ردیاب طوفان بسیا رعالی
_ حرکت و تغییر مسیر طوفان
_ دسترسی به آب و هوا در هر مکان
_ مشاهده ی جزئیات دقیق
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به MyRadar Weather Radar مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود MyRadar Weather Radar اندروید | لینک کمکی

دانلود MyRadar Weather Radar آیفون | لینک کمکی

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 32.7 + 227.6 مگابایت
مورد نیاز: iOS 11 ، Android 4.0.3
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

در قسمت لینک های دانلود نسخه مطابق با سیستم عامل خود را دانلود کنید.

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

MyRadar Weather Radar MyRadar Weather Radar MyRadar Weather Radar MyRadar Weather Radar

متن انگلیسی

MyRadar Weather Radar The program also includes a hurricane tracking system that allows users in specific geographic locations to observe hurricanes at any time to meet the required timely requirements; in this case, various information such as direction The movement and any change in the direction of the storm is displayed and its movement speed is fully visible. There are also several different radar display modes that you can use for each one according to your needs..

اشتراک گذاری در