آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

KillApps برنامه ای بسیار عالی و همینطور فوق العاده میباشد که از این برنامه میتوانید که برای بستن و همینطور متوقف ساختن اتوماتیک برنامه ها استفاده نمایید که این برنامه توسط Ouadban Youssef توسعه و طراحی شده است که این برنامه در مارکت بزرگ گوگل قرار گرفته شده است که این برنامه میتواند که همه ی برنامه هایی که در پس زمینه در حال اجرا هستند را بتوانید شناشایی نموده و بتوانید که آنها را به راحتی متوقف نمایید که بتوانید با این کار سرعت گوشی خودتان را به صورت هوشمند چند برابر سازید و در باتری صرفه جویی نمایید.

KillApps

KillApps : Update September 30, 2019

 

KillApps از بهترین ویژگی های این برنامه میتوان به پشتیبانی نمودن آن از جلوگیری کردن اجرای دوباره برنامه ها اشاره نمود ؛ به گونه ای که دیگر نیازی به نگرانی نمیباشد و هیچ برنامه غیر ضروری در پس زمینه اجرا نخواهد شد . علاوه بر این از دیگر توانایی های بی نظیر آن می توان به سیستم خنک کننده پردازنده اشاره کرد؛ که در اکثر از موارد کاربردی بوده و با خنک کردن سی پی یو سرعت را زیاد و افزایش می دهد.

 

ویژگی های نرم افزار KillApps :
_ بستن تمامی برنامه های در حال اجرای پس زمینه تنها با یک لمس
_ جلوگیری از اجرای مجدد برنامه پس از متوقف سازی آن ها
_ توانایی ایجاد لیستی سفید از برنامه های مورد نیاز خود
_ پشتیبانی از برنامه های سیستمی
_ افزایش چند برابری سرعت دیوایس
_ پاک سازی رم دستگاه هوشمند
_ صرفه جویی در مصرف باتری و افزایش عمر آن
_ سیستم خنک کننده پردازنده و کاهش مصرف سی پی یو
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به KillApps مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 5.20 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.4
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود KillApps اندروید | لینک کمکی

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

KillApps KillApps KillApps KillApps

متن انگلیسی

KillApps It is a great and wonderful program that you can use to program automatic closing and shutdowns that the program has been designed and developed by Ouadban Youssef, which has been featured on Google’s big market. The app can sync all apps that are running in the background and you can easily stop them so you can multiply your smartphone speed and save battery power..

اشتراک گذاری در