آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

Recorder Video Instagram 1.5 برنامه ای بسیار عالی و همینطور بسیار کاربردی میباشد که از این برنامه برای دانلود کردن فیلم و عکس اینستاگرام استفاده میوشد که این برنامه توسط استدیوی برنامه سازی KRT Mobile Inc طراحی و ساخته شده است که توجه کاربران زیادی را به خودش جلب نموده است که این برنامه از یک سیستم بسیار عالی برخوردار میباشد که هر نوع محدودیتی را در زمینه ی عکس و فیلم از بین میبرد و میتوانید که عکس ها و فیلم ها را با کیفیت بسیار بالایی در اختیار داشته باشید که برای استفاده باید که لینک پست را در این برنامه وارد نموده که به آسانی فیلم یا عکس مورد نظر ذخیره شود.

Recorder Video Instagram

Recorder Video Instagram : Updated November 17, 2017

 

Recorder Video Instagram این برنامه دارای ویژگی دیگری نیز است که وجه تمایزی بسیا رعالی نسبت به دیگر نسخه های همانند است که توسط این ویژگی می توانید تصویر پروفایل کاربران را نیز با کیفیتی باور نکردنی دانلود نموده و بی هیچ نوع مشکلی ذخیره کنید ! گرچه این توانایی در نسخه های og instagram و یا instagram + موجود میباشد اما به صورت جداگانه در برنامه های متفرقه موجود نمیباشد و می توان ریکوردر ویدئو اینستاگرام را اولین اپلیکیشن در این زمینه در نظر گرفت.

 

ویژگی های نرم افزار Recorder Video Instagram :
– ذخیره پروفایل کاربران
_ دخیره فیلم و عکس پست ها
_ کیفیت بالای ذخیره عکس
– گرافیک زیبا و خیره کننده
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Recorder Video Instagram مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود Recorder Video Instagram اندروید | لینک کمکی

قیمت: 2.99 دلار (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 2 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.0
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Recorder Video Instagram Recorder Video Instagram Recorder Video Instagram Recorder Video Instagram

متن انگلیسی

Recorder Video Instagram It’s an excellent and very practical application used to download Instagram video and photos, which was designed and developed by the KRT Mobile Inc Design Studio, which has attracted the attention of many users who have this program. It has an excellent system that eliminates any restrictions in the field of photos and videos and allows you to have high-quality photos and videos that you must use to import the postal link in this application. It’s easy to save a movie or photo..

اشتراک گذاری در