آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Video MP3 برنامه ای بسیار سریع و همینطور بسیار ساده و آسان میباشد که از این برنامه میتوانید که برای تبدیل کردن فرمت های مختلف ویدئویی به فایل های صوتی استفاده نمود که این برنامه توسط استدیوی برنامه سازی Mel Studio apps طراحی و ساخته شده است که این برنامه برعکس برنامه های همانند دارای پیچیدگی های خاص میباشد که این برنامه بسیار هوشمند میباشد که از یک متور بسیار قوی برای تبدیل کردن فرمت سریع و اسان استفاده شده است که این برنامه فایل های ویدئویی را به فایل های mp3 تبدیل نموده است و از فرمت های مختلفی پشتیبانی مینماید.

Video MP3

Video MP3 : Update May 21, 2019

 

Video MP3 این برنامه از همه و انواع مختلف فرمت های ویدئویی پشتیبانی نموده تا بی نیاز داشتن به برنامه های جانبی و سخت بتوانید همه ی نیاز های خود را بر طرف کنید بعد از تبدیل فرمت هیچ نوع افت کیفیتی در فایل خروجی وجود نداشته و با بالاترین کیفیت ممکن در اختیارتان قرار می گیرد. همچنین بهتر است بدانید که اگر دیوایس شما از پردازنده شرکت اینتل استفاده نموده و با برنامه های تبدیل فرمت مشکل دارد، این نرم افزار از پرازنده اینتل پشتیبانی و هیچ نوع محدودیت در استفاده از خود برای کاربران ندارد.

 

ویژگی های نرم افزار Video MP3 :
_ تبدیل سریع و آسان فایل های ویدئویی به فرمت صوتی mp3
_ محیط کاربری بسیار آسان و کاربردپسند
_ پشتیبانی از انواع فرمت های تصویری برای برطرف سازی نیاز های کاربران
_ حفظ کیفیت فایل های خروجی پس از تبدیل فرمت آن ها
_ ذخیره شدن فایل های خروجی پس از تبدیل فرمت در پوشه ی VideoMP3
_ پشتیبانی حرفه ای از پردازنده های اینتل
_ سیستم فوق العاده تبدیل فرمت گروهی فایل های خود
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Video MP3 مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 13 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.0
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Video MP3 اندروید | لینک کمکی

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Video MP3 Video MP3 Video MP3 Video MP3

متن انگلیسی

Video MP3 This program supports all types of video formats, so you do not need to have hard-core programs to solve all your needs. After format conversion, there is no quality loss in the output file and with the highest possible quality. It will be available to you. It’s also better to know that if your device uses the Intel processor and is having trouble with the format conversion program, it will support the Intel processor and will not have any restrictions on its use for users..

اشتراک گذاری در