آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

موبایل » برنامه موبایل

5 + 21 مگابایت

395 بازدید

Shapical Photoeditor 2.2 برنامه ای بسیار هنرمندانه میباشد که میتوانید با یک سبک بسیار جدید بتوانید که به ویرایش نمودن عکس ها پرداخته و بتوانید که آنها را با شکل های هندسی ترکیب کنید که این برنامه توسط Sixhands طراحی و توسعه داده شده است که با قیمتی نزدیک بر ۱ دلار در پلی استور قرار گرفته است که با استفاده از این برنامه میتوانید که با ترکیب کردن تصاویر و اشکال به ایجاد کردن عکس های هنری پرداخته که در این بنرامه بیش از سیصد نوع شکل هندسی مختلف قرار گرفته است که با استفاده از این برنامه ها میتواید که همه ی آنها را به راحتی دسترسی داشته و به کار ببرید.

Shapical Photoeditor

Shapical Photoeditor : Updated November 04, 2017

 

Shapical Photoeditor در این برنامه تنظیم نمودن رنگ شکل های هندسی، محو نمودن بعضی از قسمت ها، برجسته نمودن عکس ها نسبت به اشکال هندسی از دیگر ویژگی های این برنامه هنرمندانه است که باعث شده است در میان میلیون ها برنامه در پلی استور آن را متفاوت باشد. در هر زمانی می توانید پیش نمایشی از ویرایش را مشاهده کرده و از میزان تغییرات ایجاد شده با خبر شوید. علاوه بر نکات ذکر شده محیط برنامه بسیار ساده و راحت طراحی شده است و می توانید با دیدن گزینه ها ویرایش های لازم را بر روی عکس ها خود ایجاد کنید.

 

ویژگی های نرم افزار Shapical Photoeditor :
_ بیش از ۳۰۰ شکل منحصر به فرد و خاص
_ ابزار سه بعدی و پاک کن برای حذف برخی از قسمت ها در اشکال هندسی
_ افکت های اصلی بلور برای تاری قسمت هایی از تصاویر
_ پالت رنگی کامل و بدون نقص
_ مشاهده پش نمایشی از ویرایش ها به صورت ریل تایم
_ تنظیمات مختلف برای میزان نور تصاویر
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Shapical Photoeditor مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود Shapical Photoeditor اندروید | لینک کمکی

دانلود Shapical Photoeditor آیفون | لینک کمکی

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: 0.99 دلار (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 5 + 21 مگابایت
مورد نیاز: iOS 8.2 ، Android 4.0.3
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

در قسمت لینک های دانلود نسخه مطابق با سیستم عامل خود را دانلود کنید.

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Shapical Photoeditor Shapical Photoeditor Shapical Photoeditor Shapical Photoeditor

متن انگلیسی

Shapical Photoeditor In this program, adjusting the color of the geometric shapes, blurring some of the parts, highlighting photos of geometric shapes is another feature of this artistic program that has made it different among millions of apps in the PlayStation. You can view a preview of the edits at any time, and get notified about the amount of changes you make. In addition to the tips mentioned, the app environment is very simple and easy to create, and you can make edits to your photos by viewing the options..

اشتراک گذاری در