آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

موبایل » برنامه کاربردی » برنامه موبایل

106 مگابایت

396 بازدید

Color Atlas & Synopsis of Pediatric Dermatology 3E 1.0 یک اطلس کامل و همینطور بسیار جامع میباشد که از این برنامه برای شناسایی بیماری های پوستی و راه های درمان آن استفاده میشود که این برنامه توسط شرکت برنامه سازی Usatine Media LLC طراحی و ساخته شده است که در پلی استور قرار گرفته است که این برنامه به کاربران کمک میکند که بدون نیاز داشتن به پزشکبتوانند که پوست خودشان را بررسی نموده و در صورت ایجاد ضایعه آن را تشخص دهند که در این برنامه مجموعه ای از تصویر های بزرگ و با کیفیتی قرار گرفته شده است که میتوانید برای تشخیص بهتر استفاده نمایید.

Color Atlas & Synopsis of Pediatric Dermatology

Color Atlas & Synopsis of Pediatric Dermatology : Updated October 28, 2017

 

Color Atlas & Synopsis of Pediatric Dermatology در این برنامه همه ی بیماری های مربوط به عفونت های لنفاوی، ویروس ها، قارچ های پوستی و مشکلات خونی در لیست این برنامه قرار داده شده و در دسته هایی خاص قرار داده گرفته شده است فقط کافی است نام بیماری را جست وجو نمایید تا به سرعت و بدون صرف وقت زیاد همه ی اطلاعات مربوط به آن نشان داده شود. بهتر است بدانید که اطلاعات این اطلس به وسیله ی پزشکان معتبر گرد آوری شده و هیچ گونه خطایی در آن وجود نخواهد داشت.

 

ویژگی های نرم افزار Color Atlas & Synopsis of Pediatric Dermatology :
– وجود تصاویر با کیفیت
_ مشکلات مختلف پوستی دسته بندی شده
– گرافیک زیبا و خیره کننده
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Color Atlas & Synopsis of Pediatric Dermatology مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود Color Atlas & Synopsis of Pediatric Dermatology اندروید | لینک کمکی

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: 109.99 دلار (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 106 مگابایت
مورد نیاز: Android 3.0
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:

– ابتدا فایل فشرده موجود در جعبه دانلود را دانلود و نصب نمایید.

– آن را از حالت فشرده خارج سازید. فایل نصبی رانصب کرده و سپس پوشه ی com.usatineMediaLLC.pedDerm3e را در مسیر Android/obb حافظه داخلی کپی کنید.

– در نهایت برنامه را اجرا نمایید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Color Atlas & Synopsis of Pediatric Dermatology Color Atlas & Synopsis of Pediatric Dermatology Color Atlas & Synopsis of Pediatric Dermatology Color Atlas & Synopsis of Pediatric Dermatology

متن انگلیسی

Color Atlas & Synopsis of Pediatric Dermatology In this program, all diseases related to lymphatic infections, viruses, skinworms, and blood problems are included in the list and placed in special categories. Just search for the disease name to Quickly display all relevant information without spending too much time. It’s best to know that the information in this atlas is gathered by trusted doctors and there is no error in it..

اشتراک گذاری در