آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

FRep Finger Replayer 4.1 برنامه ای حرفه ای میباشد که برای ضبط کردن استفاده میشود که با استفاده از این برنامه میتوانید که به ضبط نمودن هر نوع لمس یا ذخیره ی اعمال شده بپردازید که این برنامه توسط استدیوی برنامه سازی strAI طراحی و ساخته شده است که در مارکت بزرگ گوگل قرار گرفته است که این برنامه به کاربران این اجازه را میدهد که بتوانند در وقت خودشان صرفه جویی نموده و عمل های تکراری به دست این برنامه بدهند که فقط برای استفاده از این برنامه کافی میباشد که ریپلای را اجرا نموده و بتوانید که با گزینه ی ضبط به انجام دادن فعالیت های تکراری بپردازید.

FRep Finger Replayer

FRep Finger Replayer : Updated October 26, 2017

 

FRep Finger Replayer در این برنامه گزینه های مدیریتی متفاوت و گوناگونی در لیست امکانات نا محدود این برنامه هوشمند قرار داده شده میباشدکه در میان آن ها می توان به تعیین کردن تعداد تکرار ها و تنظیم میزان سرعت انجام عملیات اشاره کردکه در برخی از موارد نیاز به تغییر می باشند. همه ی سابقه ها و تاریخچه ها در حافظه اس دی کارت ذخیره شده اند و در هر زمانی می توانید به آن ها دسترسی لازم را داشته باشید.

 

ویژگی های نرم افزار FRep Finger Replayer :
_ امکان کاهش فاصله محدویدت زمانی
_ مرتب سازی گزینه های منو مدیریت
_تنظیم سیستم اطلاع رسانی برای آندروید ۵ و ۷.۱
_ گزینه چرخش صفحه نمایش در تنظیمات سیستم برای پشتیبانی های خاص
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به FRep Finger Replayer مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود FRep Finger Replayer اندروید | لینک کمکی

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: 4.54 دلار (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 2 مگابایت
مورد نیاز: Android 2.3.3
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

FRep Finger Replayer FRep Finger Replayer FRep Finger Replayer FRep Finger Replayer

متن انگلیسی

FRep Finger Replayer In this program, different managerial options are included in the list of infinite possibilities of this smart program, among which it is possible to determine the number of repetitions and adjust the speed of the operations, which in some cases need to be changed. . All history and history are stored in the SD card memory and you can access them at any time..

اشتراک گذاری در