آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

موبایل » برنامه کاربردی » برنامه موبایل

30.7 مگابایت

18500 بازدید

GBWhatsApp برنامه ی محبوب و همینطور بسیار عالی چند واتساپ میباشد که این برنامه برای دستگاه های اندرویدی طراحی و ساخته شده است که با استفاده از این برنامه میتوانید که همه ی قابلیت هایی که در واتساپ اصلی داشتید را نیز در این برنامه به همراه داشته باشید و همینطور از قابلیت های اضافه شده در این برنامه مانند حذف محدودیت های برای ارسال عکس یا حجم مربوط به فیلم ها را نیز در اختیار داشته باشید که با این برنامه میتوانید که با یک شماره ی جدید بتوانید که یک واتساپ دیگر در گوشی خودتان به همراه داشته باشید.

GBWhatsApp

GBWhatsApp : Update May 18, 2020

 

GBWhatsApp برنامه ای بسیار عالی میباشد که این برنامه برای همه افراد کاربردی میباشد خصوصا ان دسته از افرادی که دارای چند شماره میباشند و میخواهند حساب همه ان ها را در یک گوشی داشته باشند! همه ی قابلیت های این برنامه به همین چندین مورد ختم نمیشود ؛ اخرین نسخه ی کاربردی این برنامه برای دانلود قرار داده شده که می توانید ابتدا قابلیت های ان را ببینید و سپس اقدام به دریافت آن کنید.

 

ویژگی های نرم افزار GBWhatsApp :
_ حذف محدودیت ارسال ویدئو از از ۱۶ به ۳۰ مگابایت
_ حذف محدودیت ارسال تصویر از ۱۰ به ۹۰ عدد
_ امکان مشاهده رسانه ها بدون دانلود آن ها
_ تابع کاربردی کپی برای کپی متون قسمت های مختلف
_ امکان تغییر آیکون برنامه و اطلاعیه های شما
_ امکان مخفی کردن اخرین بازدید؛ تیک خواندن و …
_ محیط کاربری کپی واتس اپ اصلی و بدون تغییر
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به GBWhatsApp مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 30.7 مگابایت
مورد نیاز: Android 2.3
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود GBWhatsApp اندروید | لینک کمکی

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

GBWhatsApp GBWhatsApp GBWhatsApp GBWhatsApp

متن انگلیسی

GBWhatsApp The program is a great multitasking and multitasking app designed for Android devices that you can use with this program to bring all the features that you have in the original WhatsApp also included in this app and also The features added in this program, like removing the limits for sending photos or the volume of related videos, also allow you to use a new number to bring a different WhatsApp to your phone.

اشتراک گذاری در