آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

موبایل » برنامه کاربردی » برنامه موبایل

19.2 + 49.8 مگابایت

39 بازدید

Dark Sky Hyperlocal Weather برنامه ای بسیار دقیق و همینطور بسیار قدرتمند میباشد که در زمینه ی پیش بینی کردن وضعیت آب و هوایی نقاط مختلف جهان استفاده میشود که این برنامه توسط استدیوی برنامه سازی The Dark Sky Company طراحی و ساخته شده است و در مارکت گوگل قرار گرفته است که با استفاده از این برنامه میتوانید که در هر زمان یا در هر مکانی که قرار گرفته باشید بتوانید که از وضعیت شرایط اب و هوایی منطقه های مختلف با خبر شده و بتوانید که از شرایط جوی اطلاعات زیادی را به دست بیاورید.

Dark Sky Hyperlocal Weather

Dark Sky Hyperlocal Weather : Update November 17, 2019

 

Dark Sky Hyperlocal Weather یکی از بهترین نکته هایی که توسعه دهنده نیز به آن اشاره نموده است منبع دقیق و قدرتمند دریافت اطلاعات است که حتی در بسیاری از موارد خواهید توانست تغییرات دما و بسیاری از پارامتر های دیگر را در چند دقیقه ی گذشته و آینده مشاهده نمایید دیگر نگران هیچ گونه آب و هوای بدی نیستید زیرا در صورت وجود هیچ گونه مشکل و بارش سنگینی از طریق نوتفیکیشن به همه ی کاربران اطلاعات داده می شود. همچنین ویجت های مختلفی در دسترسی می باشند که روند ببینید و پیش بینی را بدون اجرای نرم افزار در اختیارتان قرار می دهد.

 

ویژگی های نرم افزار Dark Sky Hyperlocal Weather :
– پیش بینی وضعیت دقیق هوا
_ مشاهده ی شرایط جوی در هر نقطه
_ مشاهده تغییرات دما و …
– گرافیک زیبا و خیره کننده
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Dark Sky Hyperlocal Weather مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 19.2 + 49.8 مگابایت
مورد نیاز: iOS 10.3 ، Android 4.2
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

در قسمت لینک های دانلود نسخه مطابق با سیستم عامل خود را دانلود کنید.

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Dark Sky Hyperlocal Weather Dark Sky Hyperlocal Weather Dark Sky Hyperlocal Weather Dark Sky Hyperlocal Weather

متن انگلیسی

Dark Sky Hyperlocal Weather One of the best points that the developer has mentioned is the precise and powerful source of information that, in many cases, you can see changes in temperature and many other parameters in the past and the next few minutes, no longer worrying about any The species is not bad weather because in the event of any problem and heavy rainfall, information is given to all users through the notebook. There are also various widgets available that let you see trends and predict without running the software..

اشتراک گذاری در