آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

QuitNow PRO Stop smoking برنامه ای عالی و همینطور بی نظیر میباشد که این برنامه توسط استدیوی برنامه سازی Fewlaps طراحی و ساخته شده است که در مارکت گوگل قرار گرفته است که شما با استفاده از این برنامه میتوانید که در زمان بسیار کمی سیگار را ترک نموده که از ویژگی ها و همینطور امکانات این برنامه میتوان به متن هایی در خصوص ضرر های سیگار میباشد اشاره نمود که با خواندن آنها میتوانید که به طور قاطعانه در همان لحظه از سیگار و دود آن دوری کنید که باید در این برنامه اطلاعات خودتان را ایجاد کنید که بتوانید میزان پیشرفت خودتان را مشاهده نمایید.

QuitNow PRO Stop smoking

QuitNow PRO Stop smoking : Update December 29, 2019

 

QuitNow PRO Stop smoking آماری که این اپلیکیشن در اختیار شما قرار داده عبارتن هستند از میزان زمان به دست آمده، میزان پول پس اندازی شده و سلامتی باز گشت شده که با دیدن روز افزون آن ها بر تصمیمتان برای ترک سیگار پا فشاری بیشتری می آورید! لازم است بدانید در این مسیر تنها نیستید چرا که یک سیستم چت و ارسال پیام حرفه ای در QuitNow PRO قرار گرفته است که شما را با افرادی هم جهت و هم سو با شما آشنا خواهد کرد و می توانید پیام های انگیزشی زیادی را از آن ها دریافت نمایید!

 

ویژگی های نرم افزار QuitNow PRO Stop smoking :
_ نمایش روزانه لیستی از مضرات مصرف سیگار
_ نمایش زمان گذشته شده از آخرین سیگاری که کشیده اید
_ نمایش میزان زمان و پول ذخیره شده از زمان مصرف نکردن سیگار
_ صفحه سلامت برای برای نمایش درصد میزان سلامتی بازگردانی شده
_ قابلیت چت با افراد مختلف که همانند شما تصمیم بر ترک سیگار دارند
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به QuitNow PRO Stop smoking مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: 3.49 دلار (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 14.2 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.0
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود QuitNow PRO Stop smoking اندروید | لینک کمکی

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

QuitNow PRO Stop smoking QuitNow PRO Stop smoking QuitNow PRO Stop smoking QuitNow PRO Stop smoking

متن انگلیسی

QuitNow PRO Stop smoking The statistics given to you by this app are the amount of time you have, the amount of money saved and the health that you see increasing as you increase your chances of quitting smoking! You need to know that you’re not alone on this one because there’s a chat and messaging system in QuitNow PRO that will get you in touch with people around you and you can get a lot of motivational messages from them. Get it!.

اشتراک گذاری در