آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

APP SEARCH BY VOICE Full 1.8.0 ممکن است برای شما پیش آمده باشد که بخواهید به اجرا کردن برنامه های موجود روی دستگاه خودتان بپردازید اما آیکن آن را مشاهده نکنید که این مشکل زمان های زیادی اتفاق افتاده یا اینکه برنامه های مختلف دارای ایکن های یکسان باشند که نمیتوان به برنامه ی مورد نظر به سرعت دسترسی داشت که در این صوررت استفاده کردن از ابزارهای جستجو بسیار مناسب میباشد که فقط با نوشتن یک حرف از برنامه ، برای شما نشان داده میشود که این برنامه ی بسیار عالی و هوشمند میباد که میتوانید به جستجوی ایکن ها بپردازید.

APP SEARCH BY VOICE Full

APP SEARCH BY VOICE Full : Updated October 07, 2017

 

APP SEARCH BY VOICE Full این برنامه ی عالی که توسط استدوی Magdalm طراحی شده است و در مارکت بزرگ گوگل پلی منتشر شده است. بعد از نصب نرم افزار، تمامی برنامه های نصب شده بر روی دستگاه بر اساس حروف الفبا به نشان در آمده که با دنبال کردن حرف اول نرم افزار مورد نظرتان می توانید ان را پیدا نمایید ؛ اما اگر سیستم ترتیب گذاری حروف الفبا نیز جواب گوی نیاز هایتان نبود فقط کافی است که قسمتی از نام آن را در کادر ابتدایی صفحه وارد کرده تا اپ دلخواهتان به سرعت نشان داده شود.

 

ویژگی های نرم افزار APP SEARCH BY VOICE Full :
– پیدا کردن سریع برنامه ها
_ نمایش برنامه ها به ترتیب حروف البفا
_ نشان دادن اپ با وارد کردن حرف اول
– گرافیک زیبا و خیره کننده
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به APP SEARCH BY VOICE Full مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 3 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.0.3
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود APP SEARCH BY VOICE Full اندروید | لینک کمکی

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

APP SEARCH BY VOICE Full APP SEARCH BY VOICE Full APP SEARCH BY VOICE Full APP SEARCH BY VOICE Full

متن انگلیسی

APP SEARCH BY VOICE Full This great app was designed by Magdalm and posted on the great Google Play marketplace. After installing the software, all programs installed on the device are indicated in alphabetical order by looking for the first letter of the software you want, but if the algorithm of the alphabet is also needed It’s not just a part of its name in the front page of the page to show your favorite app quickly..

اشتراک گذاری در