آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

Sensor music player 2.5331 یکی از بهترین و همینطور یکی از برترین موزیک پلیر ها میباشد که ظاهر بسیار زیبا و همینطور کلاسیک را دارا میباشد که در این برنامه قابلیت شتابسنج وجود داشته که این برنامه از محبوبیت بسیار بالایی برخرودار میباشد که بسیار قدرتمند و محبوب بوده است که میتوانید هر نوع فرمت صوتی را با این برنامه پخش نموده و بتوانید که برای رفتن به آهنگ بعدی یا متوقف کردن یا رفتن به آهنگ های قبلی بدون اینکه صفحه را لمش کردن بتوانید با روش های مختلفی این کار ها را به راحتی انجام بدهید.

Sensor music player

Sensor music player : Updated September 30, 2017

 

Sensor music player برای توقف و پخش موزیک ، رفتن به ترک بعدی وقبلی ۵ راه متفاوت وجود دارد که با این پنج روش می توانید بی لمس صفحه ی گوشی موزیک پلیر را کنترل نمایید . روش اول این است که دست خود را از بالای نمایشگر عبور داده تا به آهنگ بعدی رفته و یا با رفت و برگشت به ترک قبلی رفته و یا دست خود را به مدت نیم ثانیه بالای صفحه نمایش نگه دارید تا پخش آهنگ متوقف بشود که روش دوم این است که گوشی را درون جیب خود بگذارید و در صورت ضربه زدن به آن می توانید آن را متوقف نمایید . روش های سوم و چهارم و پنجم نیز به ترتیب قرار دادن گوشی برروی میز و ضربه زدن به میز ، استفاده کردن از کلیدهای مجازی برنامه و یا تعریف روشی دلخواه برا کنترل است.

 

ویژگی های نرم افزار Sensor music player :
_ ایجاد و ویرایش لیست پخش
_ دارا بودن ویجت برای هوم اسکرین
_ جست و جوی سریع و پیشرفته ی آهنگ
_ آکولایزر و تقویت باس
– گرافیک زیبا و خیره کننده
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Sensor music player مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود Sensor music player اندروید | لینک کمکی

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 2 مگابایت
مورد نیاز: Android 2.1
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Sensor music player Sensor music player Sensor music player Sensor music player

متن انگلیسی

Sensor music player There are 5 different ways to pause and play music, and with these five ways you can control the music player’s touch screen without touching. The first method is to move your hand from the top of the screen to the next track or go back to the previous one, or hold your hand for half a second above the screen until the song is stopped. The second method This is to put the phone in your pocket and stop it if you hit it. The third, fourth, and fifth methods are to place the phone on the table and hit the desk, use the virtual program keys, or define the desired control method..

اشتراک گذاری در