آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Color Grab 3.0.2 برنامه ای کاربردی و همینطور بسیار محبوب میباشد که با استفاده از این برنامه برای شناسایی کردن رنگ ها استفاده میشود که با استفاده از این برنامه میتوانید که با استفاده از دوربین خودتان بتوانید که رنگ ها را سریعا شناسایی کرده و بتوانید آن ها را تشخیص بدهید که این برنامه برای طراحان مربوط به گرافیک و همینطور کاربرانی میباشد که دارای کوررنگی هستند و همینطور میخواهند که رنگ ها را بتوانند با راحتی تشخیص بهند بسیار مناسب و همینطور سودمند میباشد که میتوانید به صورت رایگان استفاده نمایید.

Color Grab

Color Grab : Updated August 21, 2017

 

Color Grab در این برنامه محیط کاربری زیبا و کلاسیک ، پشتیبانی از دوربین های عقب و جلو از ویژگی های برنامه ی Color Grab می باشد و برای استفاده از آن شما باید پس از اجرای اپلیکیشن دوربین را به سمت اشیا و یا موضوع مورد نظر گرفته شده تا اطلاعات مربوط به هر رنگ به صورت دقیق و کامل در صفحه ی گوشی برای شما نمایش داده میشود.

 

ویژگی های نرم افزار Color Grab :
_ تشخصیص رنگ با دو دوربین پشت و جلو
_ پشتیبانی از تمامی رنگ های موجود
_ بودن ضامن چراغ قوه برای شناسایی رنگ ها در تاریکی
_ تثبیت کننده رنگ هوشمند
_ نمایش نوع رنگ اصلی به همراه مقادیر RGB و HSV
_ سایه دقیق و طبقه بندی رنگ
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Color Grab مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 1 مگابایت
مورد نیاز: Android 2.2
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Color Grab اندروید | لینک کمکی

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Color Grab Color Grab Color Grab Color Grab

متن انگلیسی

Color Grab in the user environment and support from the cameras , back and forth of Color Grab program and to use it, you must implement camera applications to the objects or the subject , intended to provide information on any color accurate and complete page for you on the phone . .

اشتراک گذاری در