آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Hydro Coach drink water برنامه ای عالی و همینطور بسیار زیبا میباشد که از این برنامه برای مدیریت کردن میزان اب مصرفی استفاده میشود که این برنامه در پلی استور قرار گرفته است که بیش از میلیون ها بار دانلود را به خودش اختصاص داده است که این برنامه جزو برنامه های پزشکی و سلامت قرار گرفته و برای کاربرانی که به سلامتی شان اهمیت میدهند بسیار مناسب میباشد که در واقع این را همه میدانند که آب یکی از مهم ترین و حیاتی ترین ترکیب بدن انسان میباشد که میتوانید با این برنامه به کنترل کردن آن بپردازید.

Hydro Coach drink water

Hydro Coach drink water : Update October 10, 2019

 

Hydro Coach drink water کمبود آب باعث بروز تشنگی، ضعف، از دست دادن وزن بدن، خشک شدن پوست، افزایش ضربان قلب و گیجی می شود و به همین خاطر پزشکان متفاوت مصرف روزانه ی ۷ لیوان آب را به همه پیشنهاد می دهند، در این میان برنامه ای را مدت ها قبل برای تنظیم آب بدن معرفی کردیم که با استقبال خوبی روبرو گردید و اما … شما با اپلیکیشن عالی Hydro Coach – drink water قادر هستید تا با به کار گیری بدانید در طول روز می بایست چه میزان آب مصرف کنید.

 

ویژگی های نرم افزار Hydro Coach drink water :
_ بهبود تناسب اندام با اطلاعات مربوط به نوشیدنی
_ یادآوری نوشیدن آب درطول روز به شما و کاربران
_ ایجاد انواع حجم های نوشیدنی سفارشی
_ امکان به اشتراک گذاری میزان مصرف اب با دوستان
_ ده ها قابلیت دیگر + محیط کاربری ساده و زیبا
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Hydro Coach drink water مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 12.2 مگابایت
مورد نیاز: Android 3.1
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Hydro Coach drink water اندروید | لینک کمکی

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Hydro Coach drink water Hydro Coach drink water Hydro Coach drink water Hydro Coach drink water

متن انگلیسی

Hydro Coach drink water Water shortages caused thirst, weakness, the loss of body weight, dry skin, heart rate and confusion and so different doctors daily 7 glass of water to offer all , in the midst of a plan for a long time ago to regulate water, we introduce body with a good welcome . But … you with applications Hydro – drink water excellent Coach are able to work during the day should know what the amount of water . .

اشتراک گذاری در